K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

EL: Eastbourne Eagles - Swindon Robins 54:37, 5 punktów Northa

24 maja 2014 1

W jedynym sobotnim meczu Elite League zespół Eastbourne Eagles pokonał ekipę Swindon Robins 54:37. Najlepszym zawodnikiem meczu był Simon Gustafsson, który zdobył 15 punktów.

Dakota North zdobył w tym spotkaniu 5 oczek dla ''Rudzików''.

Eastbourne Eagles - 54

1. Bjarne Pedersen - (2,3,3,0)
2. Timo Lahti - 8+3 (1*,3,2*,1*,1)
3. Joonas Kylmaekorpi - (1,3,1,3)
4. Cameron Woodward - 9+1 (1,2*,3,3)
5. Mikkel Michelsen - 8+1 (3,2*,1,2,0)
6. Lewis Blackbird - 10 (3,3,2,2)
7. Daniel Halsey - 3+1 (2*,1,w,0)

Swindon Robins - 37
1. Troy Batchelor - 8+1 (0,1!,2,3,2*)
2. Simon Gustafsson - 15 (3,2,4!,3,3)
3. Justin Sedgmen - (0,0,0,0)
4. Dakota North - (1,2,0,2)
5. Nick Morris - (2,0,1,1)
6. Nathan Greaves - (0,0,w,-)
7. Steve Worrall - 5+1 (1,0,3,0,1*)

Bieg po biegu:
1. Gustafsson, Pedersen, Lahti, Batchelor 3:3
2. Blackbird, Halsey, Worrall, Greaves 5:1 (8:4)
3. Michelsen, Morris, Kylmaekorpi, Sedgmen 4:2 (12:6)
4. Blackbird, Gustafsson, Woodward, Worrall 4:2 (16:8)
5. Pedersen, Michelsen, North, Sedgmen 5:1 (21:9)
6. Kylmaekorpi, Woodward, Batchelor!, Morris 5:1 (26:10)
7. Lahti, North, Halsey, Greaves 4:2 (30:12)
8. Woodward, Gustafsson, Kylmaekorpi, Sedgmen 4:4 (34:16)
9. Worrall, Blackbird, Greaves (w/u), Halsey (w/u) 2:3 (36:19)
10. Pedersen, Lahti, Morris, Sedgmen 5:1 (41:20)
11. Kylmaekorpi, Batchelor, Michelsen, North 4:2 (45:22)
12. Gustafsson, Blackbird, Lahti, Worrall 3:3 (48:25)
13. Batchelor, Michelsen, Morris, Pedersen 2:4 (50:29)
14. Woodward, North, Worrall, Halsey 3:3 (53:32)
15. Gustafsson, Batchelor, Lahti, Michelsen 1:5 (54:37)

Wyniki za: sportowefakty.pl / speedwayupdates.proboards.com

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49