K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elitserien: Vastervik Speedway - Rospiggarna Hallstavik 43:47, 5+2 Harrisa

27 maja 2014 2

Rospiggarna Hallstavik wygrała czwarty mecz z rzędu, pokonując na wyjeździe Vastervik Speedway. Liderem gości był Mads Korneliussen (12+1). Wśród pokonanych najlepiej punktował Troy Batchelor (12+1). ''Bomber'' zanotował 5 oczek i 2 bonusy dla Rospigarny.

 

Vastervik - 43

1. Daniel Nermark - 5+2 (1*,1,2,1*)
2. Peter Ljung - 7+3 (2,2*,0,1*,2*)
3. Hans Andersen - (2,1,1,2)
4. Rune Holta - 6+1 (1*,0,3,2)
5. Troy Batchelor - 12+1 (3,3,1*,2,3)
6. Davey Watt - 4 (1,0,0,3)
7. Mathias Thoernblom - (0,3,u,1)

Rospiggarna - 47
1. Andreas Jonsson - 9+2 (3,2*,1*,3,d)
2. Jonas Davidsson - 5 (0,3,2,0)
3. Mads Korneliussen - 12+1 (3,2*,3,3,1)
4. Timo Lahti - (0,w,-,-)
5. Chris Harris - 5+2 (1*,2,2*,0)
6. Grzegorz Walasek - 8+1 (2*,1,3,2,0)
7. Kim Nilsson - (3,2,3,0,0)

Bieg po biegu:
1. Jonsson, Ljung, Nermark, Davidsson 3:3
2. Nilsson, Walasek, Watt, Thoernblom 1:5 (4:8)
3. Korneliussen, Andersen, Holta, Lahti 3:3 (7:11)
4. Batchelor, Nilsson, Harris, Watt 3:3 (10:14)
5. Thoernblom, Ljung, Walasek, Lahti (w) 5:1 (15:15)
6. Davidsson, Jonsson, Andersen, Holta 1:5 (16:20)
7. Nilsson, Korneliussen, Nermark, Ljung 1:5 (17:25)
8. Holta, Harris, Andersen, Nilsson 4:2 (21:27)
9. Batchelor, Davidsson, Jonsson, Watt 3:3 (24:30)
10. Walasek, Harris, Nermark, Thoernblom (u4) 1:5 (25:35)
11. Watt, Walasek, Thoernblom, Nilsson 4:2 (29:37)
12. Korneliussen, Holta, Batchelor, Davidsson 3:3 (32:40)
13. Jonsson, Andersen, Ljung, Walasek 3:3 (35:43)
14. Korneliussen, Batchelor, Nermark, Harris 3:3 (38:46)
15. Batchelor, Ljung, Korneliussen, Jonsson 5:1 (43:47)

Wyniki za: sportowefakty.pl / svemo.se

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49