K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Woffinden zwycięża w Pradze

31 maja 2014 0

Zwycięstwem Taia Woffindena zakończyło się Grand Prix Czech, które w sobotę rozegrano w Pradze. Oprócz Brytyjczyka na podium stanęli Greg Hancock i Matej Zagar. Chris Harris z dorobkiem 6 punktów zajął 12 miejsce, a Vaclav Milik z dwójką na koncie uplasował się na 15 pozycji.

Wynik:
1. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 18 (3,3,1,2,3,3,3) + 1. miejsce w finale 
2. Greg Hancock (USA) - 12 (3,0,2,3,0,2,2) + 2. miejsce w finale
3. Matej Zagar (Słowenia) - 16 (2,3,2,3,2,3,1) + 3. miejsce w finale
4. Nicki Pedersen (Dania) - 10 (2,2,3,0,1,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Darcy Ward (Australia) - 16 (3,3,3,3,3,1)
6. Niels Kristian Iversen (Dania) - 13 (3,2,3,1,3,1)
7. Chris Holder (Australia) - 8 (1,3,1,0,3,0)
8. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (1,0,2,3,2,0)
9. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 7 (1,1,3,2,0)
10. Andreas Jonsson (Szwecja) - 7 (2,0,2,2,1)
11. Martin Smolinski (Niemcy) - 6 (2,1,0,1,2)
12. Chris Harris (Wielka Brytania) - 6 (d,1,1,2,2)
13. Kenneth Bjerre (Dania) - 4 (1,2,0,1,0)
14. Troy Batchelor (Australia) - 3 (0,w,1,1,1)
15. Vaclav Milik (Czechy) - 2 (0,2,0,0,0)
16. Jarosław Hampel (Polska) - 2 (0,1,0,d,1)

17. Zdenek Holub (Czechy) - NS
18. Michal Skurla (Czechy) - NS

Bieg po biegu:
1. Iversen, Jonsson, Kasprzak, Hampel
2. Woffinden, Pedersen, Bjerre, Harris (d/s)
3. Ward, Smolinski, Lindgren, Batchelor
4. Hancock, Zagar, Holder, Milik
5. Zagar, Iversen, Harris, Lindgren
6. Holder, Bjerre, Smolinski, Jonsson
7. Woffinden, Milik, Hampel, Batchelor (w/su)
8. Ward, Pedersen, Kasprzak, Hancock
9. Iversen, Hancock, Batchelor, Bjerre
10. Ward, Jonsson, Harris, Milik
11. Pedersen, Lindgren, Holder, Hampel
12. Kasprzak, Zagar, Woffinden, Smolinski
13. Ward, Woffinden, Iversen, Holder
14. Zagar, Jonsson, Batchelor, Pedersen
15. Hancock, Harris, Smolinski, Hampel (d4)
16. Lindgren, Kasprzak, Bjerre, Milik
17. Iversen, Smolinski, Pedersen, Milik
18. Woffinden, Lindgren, Jonsson, Hancock
19. Ward, Zagar, Hampel, Bjerre
20. Holder, Harris, Batchelor, Kasprzak

Półfinały:
21. Zagar, Pedersen, Ward, Holder
22. Woffinden, Hancock, Iversen, Lindgren

Finał:
23. Woffinden, Hancock, Zagar, Pedersen

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49