K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Finał Srebrnego Kasku: 10 miejsce Woryny

27 lipca 2014 0

Drugi raz z rzędu finałowy turniej o Srebrny Kask zakończył się zwycięstwem Piotra Pawlickiego. Zawodnik Fogo Unii Leszno z dorobkiem 14 punktów triumfował w niedzielę w zawodach na torze w Krośnie. Kacper Woryna z dorobkiem 6 punktów zajął 10 miejsce.

Wyniki:
1.
 Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 13 (2,3,2,3,3)
3. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,2,1,3,3)
4. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - 11 (1,3,2,3,2)
5. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) - 10 (2,3,1,2,2)
6. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) - (2,0,3,1,3)
7. Łukasz Sówka (PGE Marma Rzeszów) - 9 (2,2,3,1,1)
8. Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 8 (d,2,3,2,1)
9. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) - (3,1,1,1,0)
10. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 6 (w,1,2,1,2)
11. Mateusz Borowicz (Grupa Azoty Unia Tarnów) - (3,1,1,d,-)
12. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 5 (1,d,0,2,2)
13. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) - 4 (1,1,0,2,w)
14. Oskar Fajfer (Unibax Toruń) - (0,0,3,w,-)
15. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) - 3 (1,2,0,0,d)
16. Ernest Koza (Grupa Azoty Unia Tarnów) - (1,1)
17. Artur Czaja (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 0 (0,0,0,w,d)
18. Oskar Polis (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 0 (0,w)

Bieg po biegu:
1.
 (73,2) Kaczmarek, Sówka, Gała, Gomólski (d/start)
2. (71,9) Borowicz, Przedpełski, Musielak, Czaja
3. (71,9) Pawlicki, Pieszczek, Cyfer, Woryna (w/u)
4. (72,2) Woźniak, Malitowski, Dolny, Fajfer
5. (72,1) Malitowski, Gomólski, Woryna, Musielak (d/start)
6. (70,4) Cyfer, Sówka, Borowicz, Fajfer
7. (71,1) Pieszczek, Woźniak, Kaczmarek, Przedpełski
8. (71,3) Pawlicki, Dolny, Gała, Czaja
9. (71,2) Gomólski, Pieszczek, Borowicz, Dolny
10. (70,8) Sówka, Pawlicki, Woźniak, Musielak
11. (71,1) Fajfer, Woryna, Kaczmarek, Czaja
12. (70,0) Przedpełski, Cyfer, Malitowski, Gała
13. (71,0) Pawlicki, Gomólski, Przedpełski, Fajfer (w/u)
14. (71,2) Pieszczek, Malitowski, Sówka, Polis (Czaja w/2min.)
15. (70,5) Cyfer, Musielak, Kaczmarek, Dolny
16. (71,4) Woźniak, Gała, Woryna, Borowicz (d/3)
17. (71,2) Woźniak, Cyfer, Gomólski, Czaja
18. (70,7) Przedpełski, Woryna, Sówka, Dolny (d/3)
19. (71,8) Pawlicki, Malitowski, Koza, Kaczmarek
20. (72,0) Pieszczek, Musielak, Koza, Polis (w/u) (Gała - w/utr.startu)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    4
    8
    46
  • 2.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    3
    6
    60
  • 3.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    4
    5
    -5
  • 4.
    Motor Lublin
    4
    4
    8
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    4
    3
    -12
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    4
    2
    -2
  • 7.
    PGG ROW Rybnik
    4
    2
    -69
  • 8.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    3
    0
    -26




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA