K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

DPŚ: Australia w finale, 9 punktów Milika

31 lipca 2014 1

Najlepsi w czwartkowym barażu Drużynowego Pucharu Świata okazali się być Australijczycy. Brązowi medaliści z ubiegłego sezonu wywalczyli awans do finału po pasjonujących zawodach. Z dalszej batalii odpadły reprezentacje: Szwecji, USA i Czech. Startujący w tych zawodach Vaclav Milik zgromadził na swoim koncie 9 punktów.

Wyniki:

I Australia - 43
1. Darcy Ward - 11 (3,0,3,3,2)
2. Troy Batchelor - 11 (3,2,0,3,3)
3. Jason Doyle - 10 (2,3,0,2,3)
4. Chris Holder - 11 (1,3,1,3,3)

II Szwecja - 32
1. Thomas H. Jonasson - 11 (3,2,2,2,2)
2. Kim Nilsson - 4 (2,1,1,w,0)
3. Oliver Berntzon - 8 (2,1,3,1,1)
4. Andreas Jonsson - 9 (2,2,2,2,1)

III USA - 26
1. Gino Manzares - 0 (0,0,0,0,0)
2. Max Ruml - 1 (0,0,-,1,0)
3. Ricky Wells - 4 (1,0,2,0,1)
4. Greg Hancock - 21 (3,3,3,6!,3,3)

IV Czechy - 24
1. Vaclav Milik - 9 (0,3,1,1,2,2)
2. Eduard Krcmar - 8 (0,1,2,4!,1)
3. Josef Franc - 2 (1,1,0,0,-)
4. Ales Dryml - 5 (1,2,1,1,0)

Bieg po biegu:
1. Hancock, Nilsson, Holder, Milik
2. Jonasson, Doyle, Wells, Krcmar
3. Ward, Berntzon, Dryml, Ruml
4. Batchelor, Jonsson, Franc, Manzares
5. Hancock, Jonsson, Krcmar, Ward
6. Milik, Batchelor, Berntzon, Wells
7. Holder, Jonasson, Franc, Ruml
8. Doyle, Dryml, Nilsson, Manzares
9. Hancock, Jonasson, Dryml, Batchelor
10. Ward, Wells, Nilsson, Franc
11. Hancock!, Jonsson, Milik, Doyle
12. Berntzon, Krcmar, Holder, Manzares
13. Holder, Jonsson, Dryml, Wells
14. Hancock, Doyle, Berntzon, Franc
15. Batchelor, Krcmar!, Ruml, Nilsson (w)
16. Ward, Jonasson, Milik, Manzares
17. Holder, Milik, Berntzon, Ruml
18. Doyle, Jonasson, Wells, Dryml
19. Hancock, Ward, Krcmar, Nilsson
20. Batchelor, Milik, Jonsson, Manzares

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49