K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

TP: KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa-ŻKS ROW Rybnik 47:43

1 sierpnia 2014 9

W piątek w Częstochowie odbył się trening punktowany pomiędzy KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa a ŻKS ROW Rybnik. Minimalnie lepsi w tym starciu okazali się gospodarze 47:43.

ŻKS ROW Rybnik: 43
1. Michał Szczepaniak - 10 (2,3,2,3)
2. Robert Chmiel - (0,-,0,t,1)
3. Lewis Bridger - (0,d,-,-)
4. Dawid Stachyra - 10 (2,3,2,3)
5. Rafał Szombierski - 7+1 (3,-,2,2*)
6. Kacper Woryna - 7+1 (3,2,2*,0)
7. Kamil Wieczorek - (1,1,1,u,0,w)
8. Damian Dróżdż - 5+1 (0,1*,2,2)

KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa: 47
9. Tadeusz Kostro - (1,0,-,-)
10. Borys Miturski - (3,3,3,-)
11. Rune Holta - (3,2,3,-)
12. Rafał Malczewski - 6+2 (1,1*,1,1,2*)
13. Artur Czaja - 12 (2,1,3,3,3)
14. Hubert Łęgowik - (2,2,d,0,1)
15. Oskar Polis - (t,d,1,w,1,3)
16. Przemysław Portas - (0,1)

Bieg po biegu: 
1. Miturski, Szczepaniak, Kostro, Chmiel 4:2
2. Woryna, Łęgowik, Wieczorek, Portas (Polis - t) 2:4 (6:6)
3. Holta, Stachyra, Malczewski, Bridger 4:2 (10:8)
4. Szombierski, Czaja, Wieczorek, Polis (d/start) 2:4 (12:12)
5. Szczepaniak, Holta, Malczewski, Dróżdż 3:3 (15:15)
6. Stachyra, Łęgowik, Czaja, Bridger (d4) 3:3 (18:18)
7. Miturski, Woryna, Dróżdż, Kostro 3:3 (21:21)
8. Czaja, Szczepaniak, Polis, Chmiel 4:2 (25:23)
9. Miturski, Stachyra, Wieczorek, Polis (u/w) 3:3 (28:26)
10. Holta, Szombierski, Malczewski, Wieczorek (u4) 4:2 (32:28)
11. Czaja, Dróżdż, Polis, Wieczorek (Chmiel - t) 4:2 (36:30)
12. Szczepaniak, Woryna, Portas, Łęgowik (d4) 1:5 (37:35)
13. Stachyra, Szombierski, Malczewski, Łęgowik 1:5 (38:40)
14. Polis, Malczewski, Chmiel, Wieczorek (u/w) 5:1 (43:41)
15. Czaja, Dróżdż, Łęgowik, Woryna 4:2 (47:43)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49