K. S. ROW Rybnik
Fot. Agnieszka Siwek

GKM Grudziądz - ŻKS ROW Rybnik 51:37 (WYNIKI I GALERIA)

3 sierpnia 2014 43

W meczu 11. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej GKM Grudziądz pokonał na własnym torze ŻKS ROW Rybnik 51:37. Grudziądzanie zdobyli punkt bonusowy za triumf w dwumeczu.

Punktacja:

ŻKS ROW Rybnik - 37
1. Michał Szczepaniak - 5+1 (d,1,1*,3,0)
2. Vaclav Milik - 11 (3,0,2,3,3)
3. Chris Harris - 3+2 (1,1*,1*,u)
4. Ilja Czałow - 7+1 (0,2,2,1*,2)
5. Rafał Szombierski - 5 (1,0,2,2,0)
6. Kacper Woryna - 3+1 (2*,1,w)
7. Oskar Polis - 3 (3,0,d)

GKM Grudziądz - 51
9. Rafał Okoniewski - 12+1 (2,3,3,3,1*)
10. Norbert Kościuch - 3+1 (1,2*,0,d)
11. Sebastian Ułamek - 9+1 (2*,3,1,w,3)
12. Daniel Jeleniewski - 9+1 (3,2*,3,0,1)
13. Andriej Karpow - 13 (3,3,3,2,2)
14. Oskar Bober - 2 (0,0,2)
15. Marcin Nowak - 3+1 (1,2*,0)

Bieg po biegu:

1. Milik, Okoniewski, Kościuch, Szczepaniak (d4) 3:3
2. Polis, Woryna, Nowak, Bober 1:5 (4:8)
3. Jeleniewski, Ułamek, Harris, Czałow 5:1 (9:9)
4. Karpow, Nowak, Szombierski, Polis 5:1 (14:10)
5. Ułamek, Jeleniewski, Szczepaniak, Milik 5:1 (19:11)
6. Karpow, Czałow, Harris, Bober 3:3 (22:14)
7. Okoniewski, Kościuch, Woryna, Szombierski 5:1 (27:15)
8. Karpow, Milik, Szczepaniak, Nowak 3:3 (30:18)
9. Okoniewski, Czałow, Harris, Kościuch 3:3 (33:21)
10. Jeleniewski, Szombierski, Ułamek, Polis (d4) 4:2 (37:23)
11. Milik, Karpow, Harris (u2), Kościuch (d/s) 2:3 (39:26)
12. Szczepaniak, Bober, Ułamek (w/u), Woryna (w/u) 2:3 (41:29)
13. Okoniewski, Szombierski, Czałow, Jeleniewski 3:3 (44:32)
14. Ułamek, Czałow, Jeleniewski, Szombierski 4:2 (48:34)
15. Milik, Karpow, Okoniewski, Szczepaniak 3:3 (51:37)

Źródło: www.sportowefakty.pl

 

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49