K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elitserien: Smederna Eskilstuna - Rospiggarna Hallstavik 48:42, 7 punktów Harrisa

5 sierpnia 2014 1

Smederna Eskilstuna pokonała na swoim torze Rospiggarnę Hallstavik. Liderami gospodarzy byli Paweł Przedpełski (13) i Grzegorz Zengota (11+1). 13 "oczek" i bonus wywalczył dla gości Andreas Jonsson. Chris Harris zdobył w tym spotkaniu 7 punktów.

Smederna - 48
1. Davey Watt - (0,d,-,-)
2. Paweł Przedpełski - 13 (3,3,1,3,3)
3. Grzegorz Zengota - 11+1 (3,2,3,1,2*)
4. Oliver Berntzon - 4+2 (2*,0,2*,0)
5. Peter Karlsson - 2+1 (0,1*,1,-)
6. Mikkel Michelsen - 11+1 (3,2,2,2,2*,0)
7. Magnus Zetterstroem - 7+2 (0,2*,1*,3,1)

Rospiggarna - 42
1. Andreas Jonsson - 13+1 (2,3,3,2*,2,1)
2. Jonas Davidsson - 2+1 (1*,1,0,-)
3. Kim Nilsson - 10 (1,3,3,3,0)
4. Timo Lahti - (0,0,-,-)
5. Mads Korneliussen - 4+1 (1,1,0,2*)
6. Chris Harris - 7 (2,1,3,1,0)
7. Andrzej Lebiediew - 6+2 (1*,3,2*,0,0)

Bieg po biegu:
1. Przedpełski, Jonsson, Davidsson, Watt 3:3
2. Michelsen, Harris, Lebiediew, Zetterstroem 3:3 (6:6)
3. Zengota, Berntzon, Nilsson, Lahti 5:1 (11:7)
4. Lebiediew, Michelsen, Korneliussen, Karlsson 2:4 (13:11)
5. Przedpełski, Zetterstroem, Harris, Lahti 5:1 (18:12)
6. Jonsson, Zengota, Davidsson, Berntzon 2:4 (20:16)
7. Nilsson, Lebiediew, Przedpełski, Watt (d4) 1:5 (21:21)
8. Zengota, Berntzon, Korneliussen, Lebiediew 5:1 (26:22)
9. Jonsson, Michelsen, Karlsson, Davidsson 3:3 (29:25)
10. Harris, Michelsen, Zetterstroem, Korneliussen 3:3 (32:28)
11. Zetterstroem, Michelsen, Harris, Lebiediew 5:1 (37:29)
12. Nilsson, Jonsson, Karlsson, Berntzon 1:5 (38:34)
13. Przedpełski, Jonsson, Zengota, Harris 4:2 (42:36)
14. Nilsson, Kornelliussen, Zetterstroem, Michelsen 1:5 (43:41)
15. Przedpełski, Zengota, Jonsson, Nilsson 5:1 (48:42)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49