K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

EL: Poole Pirates - Swindon Robins 56:35, 9+1 Milika, 9 Northa

6 sierpnia 2014 4

W jedynym środowym spotkaniu brytyjskiej Elite League drużyna Poole Pirates pokonała na własnym torze zespół Swindon Robins 56:35. Startujący w zespole gospodarzy Vaclav Milik zdobył 9+1. Dakota North dla ''Rudzików'' zdobył 9 oczek.

Poole Pirates - 56
1. Darcy Ward - 9+1 (d,3,3,1,2*)
2. Josh Grajczonek - 7+1 (1,1,2*,3)
3. Przemysław Pawlicki - 6+2 (2*,2,2*,w)
4. Vaclav Milik - 9+1 (2,1*,3,3)
5. Maciej Janowski - 14+1 (3,2*,3,3,3)
6. Benji Compton - 3 (1,0,2,-)
7. Kyle Newman - 8+1 (3,3,d,0,2*)

Swindon Robins - 35
1. Peter Kildemand - 12+1 (2*,3,4!,2,1)
2. Dakota North - 9 (3,3,1,2,d)
3. Richie Worrall (gość) - 2 (1,1,0,0)
4. Nick Morris - 4+1 (0,2,1*,1)
5. Troy Batchelor - 1 (d,0,1,0)
6. Nathan Greaves - 0 (0,0,w,-)
7. Steve Worrall - 7+1 (2,1,3,1*,0)

Bieg po biegu:
1. North, Kildemand, Grajczonek, Ward (d) 1:5
2. Newman, S. Worrall, Compton, Greaves 4:2 (5:7)
3. Janowski, Pawlicki, R. Worrall, Batchelor (d) 5:1 (10:8)
4. North, Milik, S. Worrall, Compton 2:4 (12:12)
5. Ward, Janowski, R. Worrall, Morris 5:1 (17:13)
6. Kildemand, Pawlicki, Milik, Batchelor 3:3 (20:16)
7. Newman, Morris, Grajczonek, Greaves 4:2 (24:18)
8. Milik, Pawlicki, North, R. Worrall 5:1 (29:19)
9. S. Worrall, Compton, Newman (d), Greaves (w/u) 2:3 (31:22)
10. Ward, Grajczonek, Batchelor, R. Worrall 5:1 (36:23)
11. Janowski, Kildemand (4!), Morris, Pawlicki (w/su) 3:5 (39:28)
12. Grajczonek, North, S. Worrall, Newman 3:3 (42:31)
13. Janowski, Kildemand, Ward, Batchelor 4:2 (46:33)
14. Milik, Newman, Morris, S. Worrall 5:1 (51:34)
15. Janowski, Ward, Kildemand, North (d) 5:1 (56:35)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49