K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

EL: Swindon Robins - The Lakeside Hammers 55:37, dobry występ Northa

8 sierpnia 2014 1

W jedynym czwartkowym spotkaniu brytyjskiej Elite League drużyna Swindon Robins pokonała na własnym torze The Lakeside Hammers 55:37. Gospodarzy do wygranej poprowadził Nick Morris. Z dobrej strony zaprezentowali się także Peter Kildemand i Dakota North. Startujący w zespole gości Lewis Bridger zdobył 5 punktów.

Swindon Robins - 55
1. Peter Kildemand - 10+1 (1*,3,3,3)
2. Dakota North - 10+1 (2,3,w,3,2*)
3. Simon Gustafsson - 6 (3,0,3,0)
4. Nick Morris - 11+1 (2,1,2*,3,3)
5. Troy Batchelor - 5+1 (d,2*,2,1)
6. Nathan Greaves - 6+2 (3,1*,2*,0)
7. Steve Worrall - 7+2 (2*,2*,3,0)
 

The Lakeside Hammers - 37
1. Davey Watt - 11 (3,3,2!,2,1)
2. Richard Lawson - 5+1 (0,3,1,1*,0)
3. Lewis Bridger - 5 (2,1,0,2)
4. Kyle Newman - 5+1 (0,1,3,1*)
5. Mikkel Bech - 5+3 (1*,2*,2!*,0)
6. Ben Morley - 2 (1,0,1,-)
7. Paul Starke - 4 (0,0,0,2,2)

Bieg po biegu:
1. Watt, North, Kildemand, Lawson 3:3
2. Greaves, Worrall, Morley, Starke 5:1 (8:4)
3. Gustafsson, Bridger, Bech, Batchelor (d) 3:3 (11:7)
4. Lawson, Morris, Greaves, Starke 3:3 (14:10)
5. Kildemand, Batchelor, Bridger, Newman 5:1 (19:11)
6. Watt, Bech,, Morris, Gustafsson 1:5 (20:16)
7. North, Worrall, Newman, Morley 5:1 (25:17)
8. Gustafsson, Morris, Lawson, Bridger 5:1 (30:18)
9. Worrall, Greaves, Morley, Starke 5:1 (35:19)
10. Kildemand, Bridger, Bech (2!), North (w/u) 3:4 (38:23)
11. Newman, Batchelor, Watt (2!), Gustafsson 2:5 (40:28)
12. North, Starke, Lawson, Greaves 3:3 (43:31)
13. Kildemand, Watt, Batchelor, Bech 4:2 (47:33)
14. Morris, Starke, Newman, Worrall 3:3 (50:36)
15. Morris, North, Watt, Lawson 5:1 (55:37)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49