K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Brązowy Kask dla Cyfera, 3 miejsce Woryny (WYNIKI I GALERIA)

8 sierpnia 2014 4

Zwycięstwem Adriana Cyfera zakończył się rozegrany na torze w Lublinie finał Brązowego Kasku. Oprócz zawodnika Stali Gorzów na podium stanęli Krystian Pieszczek i Kacper Woryna.

Wyniki:
1. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 14 (3,3,2,3,3)
3. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 11+3 (2,2,2,3,2)
4. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) - 11+2 (2,3,3,t,3)
5. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) - 10 (1,2,2,2,3)
6. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - 8 (0,3,1,3,1)
7. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) - 8 (0,2,3,2,1)
8. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 8 (3,1,1,2,1)
9. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) - 8 (1,1,2,2,2)
10. Hubert Łęgowik (SCKM Włókniarz Częstochowa) - 7 (1,2,3,1,0)
11. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) - 7 (3,1,0,1,2)
12. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 4 (t,0,1,1,2)
13. Bartosz Bietracki (Polonia Bydgoszcz) - 3 (2,0,1,0,0)
14. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) - 2 (2,0,0,0,d)
15. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 2 (0,1,0,1,0)
16. Arkadiusz Madej (KMŻ Lublin) - 1 (0,0,0,0,1)
17. Mateusz Wieczorek (KSM Krosno) - 1 (1,0)

po biegu:
1. (70,94) D. Kaczmarek, Rempała, Wieczorek, Madej, Zgardziński (t)
2. (71,64) Karczmarz, Woryna, Nowak, Ł. Kaczmarek
3. (70,13) Pieszczek, Przedpełski, Gała, Niedźwiedź
4. (70,28) Cyfer, Bietracki, Łęgowik, Kossakowski
5. (69,89) Pieszczek, Woryna, D. Kaczmarek, Bietracki
6. (68,69) Cyfer, Gała, Nowak, Zgardziński
7. (70,68) Niedźwiedź, Ł. Kaczmarek, Kossakowski, Madej
8. (69,31) Przedpełski, Łęgowik, Karczmarz, Rempała
9. (71,31) Łęgowik, Nowak, Niedźwiedź, D. Kaczmarek
10. (68,84) Przedpełski, Woryna, Zgardziński, Kossakowski
11. (69,19) Cyfer, Pieszczek, Karczmarz, Madej
12. (70,12) Ł. Kaczmarek, Gała, Bietracki, Rempała
13. (69,50) Cyfer, Ł. Kaczmarek, D. Kaczmarek, Wieczorek, Przedpełski (t)
14. (70,29) Niedźwiedź, Karczmarz, Zgardziński, Bietracki
15. (68,60) Woryna, Gała, Łęgowik, Madej
16. (69,50) Pieszczek, Nowak, Kossakowski, Rempała
17. (69,40) Gała, D. Kaczmarek, Karczmarz, Kossakowski
18. (69,25) Pieszczek, Zgardziński, Ł. Kaczmarek, Łęgowik
19. (68,28) Przedpełski, Nowak, Madej, Bietracki
20. (69,13) Cyfer, Woryna, Niedźwiedź, Rempała (d4)

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. (69,12) Woryna, Przedpełski

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49