K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

MDMP: ŻKS ROW Rybnik w finale!

12 sierpnia 2014 11

Zawodnicy Unibaksu Toruń wygrali rozegrany na ich torze półfinał Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Awans do finału uzyskały również zespoły ŻKS ROW Rybnik i Grupa Azoty Unii Tarnów. Serdecznie gratulujemy naszym młodzieżowcom tym bardziej, że jesteśmy jedyną ekipą spoza Ekstraligi która uzyskała awans do do finałowej rozgrywki MDMP! To naprawdę duży sukces i potwierdzenie, że praca z najmłodszymi zawodnikami w naszym klubie przebiega wzorowo,

Dziękujemy chłopaki, dziękujemy Panie trenerze!

Wyniki:

I. Unibax Toruń - 23 pkt.
1. Paweł Wolender - 0 (-,-,w,-)
2. Oskar Fajfer - 8 (1,1,3,3)
3. Dawid Krzyżanowski - 4 (0,3,-,1)
22. Paweł Przedpełski - 11 (3,3,3,2)

II. Grupa Azoty Unia Tarnów - 21 pkt.
4. Mateusz Borowicz - 6 (0,3,2,1)
5. Kacper Gomólski - 10 (2,2,3,3)
6. Ernest Koza - 5 (1,3,0,1)

III. ŻKS ROW Rybnik - 21 pkt.
19. Kacper Woryna - 10 (2,3,3,2)
20. Kamil Wieczorek - 5 (1,1,3,0)
21. Robert Chmiel - 6 (1,3,d,2)

IV. Polonia Bydgoszcz - 18 pkt.
13. Szymon Woźniak - 12 (3,3,3,3)
14. Karol Jóźwik - 4 (0,2,0,2)
15. Bartosz Bietracki - 2 (1,0,0,1)
26. Mikołaj Trępała - ns

V. KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa - 18 pkt.
16. Artur Czaja - 8 (1,2,3,2)
17. Hubert Łęgowik - 5 (2,2,0,1)
18. Oskar Polis - 5 (u,2,1,2)

VI. PGE Marma Rzeszów - 15 pkt.
10. Łukasz Sówka - 9 (3,2,1,3)
11. Brak zawodnika
12. Artur Cyło - 2 (0,1,1,0)
25. Grzegorz Bassara - 4 (2,0,2,0)

VII. KMŻ Lublin - 9 pkt.
7. Arkadiusz Madej - 6 (1,2,1,2)
8. Michał Nowiński - 3 (0,2,1,0)
9. Kamil Długosz - 0 (w,w,w,w)

Bieg po biegu:
1. Przedpełski, Gomólski, Fajer, Borowicz
2. Sówka, Bassara, Madej, Nowiński
3. Woźniak, Łęgowik, Czaja, Jóźwik
4. Przedpełski, Woryna, Wieczorek, Krzyżanowski
5. Borowicz, Madej, Koza, Długosz (w/2 min.)
6. Woźniak, Sówka, Bietracki, Cyło
7. Woryna, Łęgowik, Chmiel, Polis (u3)
8. Krzyżanowski, Nowiński, Wolender (w/u), Długosz (w/2 min.)
9. Koza, Borowicz, Cyło, Bassara
10. Chmiel, Jóźwik, Wieczorek, Bietracki
11. Przedpełski, Czaja, Fajfer, Łęgowik
12. Woźniak, Gomólski, Borowicz, Jóźwik
13. Czaja, Polis, Nowiński, Długosz (w/2 min.)
14. Wieczorek, Bassara, Cyło, Chmiel (d2)
15. Fajfer, Jóźwik, Krzyżanowski, Bietracki
16. Gomólski, Czaja, Polis, Koza
17. Woryna, Chmiel, Madej, Długosz (w/2 min.)
18. Fajfer, Przedpełski, Sówka, Bassara
19. Gomólski, Woryna, Koza, Wieczorek
20. Woźniak, Madej, Bietracki, Nowiński
21. Sówka, Polis, Łęgowik, Cyło

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49