K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

I runda Nice Cup-III Memoriał Władysława Pietrzaka

13 sierpnia 2014 4

Zwycięstwem Macieja Fajfera zakończyła się I runda Nice Cup, która była jednocześnie III Memoriałem Władysława Pietrzaka. Na podium stanęli również Damian Dąbrowski i Oskar Bober. W zawodach wystartowało dwóch reprezentantów naszego klubu: Kamil Wieczorek - 9 pkt. (4 miejsce) i Robert Chmiel - 11 pkt. (5 miejsce).

Wyniki:
1. Maciej Fajfer (Carbon Start Gniezno) - 13 (3,3,3,2,2) + 1. miejsce w finale
2. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów) - 12 (3,3,3,2,1) + 2. miejsce w finale
3. Oskar Bober (GKM Grudziądz) - 11 (2,2,3,3,1) + 3. miejsce w finale
4. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) - 9 (3,u,2,1,3) + wykluczenie w finale 
5. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) - 11 (1,1,3,3,3)

6. Mateusz Wieczorek (KSM Krosno) - 9 (3,1,2,3,0)
7. Dawid Krzyżanowski (Unibax Toruń) - 9 (2,3,2,2,u)
8. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) - 9 (1,2,1,3,2)
9. Arkadiusz Madej (KMŻ Lublin) - 9 (1,3,1,2,2)
10. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) - 8 (2,1,1,1,3)
11. Dawid Wawrzyniak (Carbon Start Gniezno) - 6 (1,2,0,0,3)
12. Grzegorz Bassara (PGE Marma Rzeszów) - 5 (2,w,2,1,w)
13. Mikołaj Trępała (Polonia Bydgoszcz) - 3 (0,1,1,1,0)
14. Artur Cyło (PGE Marma Rzeszów) - 2 (0,0,w,0,2)
15. Mateusz Rujner (GKM Grudziądz) - 2 (0,2,-,-,-)
16. Paweł Wolender (Unibax Toruń) - 0 (0,0,w,0,u)

Bieg po biegu:
1. (69,43) K. Wieczorek, Bassara, Gała, Cyło
2. (69,31) Fajfer, Krzyżanowski, Chmiel, Rujner
3. (70,25) Dąbrowski, Bober, Madej, Wolender
4. (70,03) M. Wieczorek, Jóźwik, Wawrzyniak, Trępała
5. (71,50) Madej, Wawrzyniak, Chmiel, K. Wieczorek (u4)
6. (69,81) Dąbrowski, Rujner, M. Wieczorek, Bassara (w/u)
7. (69,47) Krzyżanowski, Bober, Trępała, Cyło
8. (69,53) Fajfer, Gała, Jóźwik, Wolender
9. (70,03) Bober, K. Wieczorek, Jóźwik
10. (70,81) Chmiel, Bassara, Trępała, Wolender (w/u)
11. (70,01) Fajfer, M. Wieczorek, Madej, Cyło (w/2min)
12. (70,65) Dąbrowski, Krzyżanowski, Gała, Wawrzyniak
13. (71,12) M. Wieczorek, Krzyżanowski, K. Wieczorek, Wolender
14. (70,15)Bober, Fajfer, Bassara, Wawrzyniak
15. (70,93) Chmiel, Dąbrowski, Jóźwik, Cyło
16. (69,81) Gała, Madej, Trępała
17. (70,22) K. Wieczorek, Fajfer, Dąbrowski, Trępała
18. (70,04) Jóźwik, Madej, Bassara (w/su), Krzyżanowski (u2)
19. (73,06) Wawrzyniak, Cyło, Wolender (u3)
20. (71,34) Chmiel, Gała, Bober, M. Wieczorek

Bieg ostatniej szansy:
21. (72,00) K. Wieczorek, Bober, M. Wieczorek, Chmiel (d1)

Finał:
22. (71,46) Fajfer, Dąbrowski, Bober, K. Wieczorek (w/u)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    4
    8
    46
  • 2.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    3
    6
    60
  • 3.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    4
    5
    -5
  • 4.
    Motor Lublin
    4
    4
    8
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    4
    3
    -12
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    4
    2
    -2
  • 7.
    PGG ROW Rybnik
    4
    2
    -69
  • 8.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    3
    0
    -26




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA