K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Bartosz Zmarzlik wygrywa eliminacje MIMP w Rybniku, awans Woryny (GALERIA I WYNIKI)

17 sierpnia 2014 12

Zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończyły się eliminacje do finału MIMP w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Tobiasz Musielak, a trzecie miejsce w turnieju zajął Patryk Malitowski. Awans do finału, który odbędzie się 13 września w Gorzowie Wielkopolskim wywalczyli również: Kacper Woryna, i Bartosz Smektała. Rolę rezerwowego pełnić będzie Ernest Koza.

Wyniki:

1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 13 (2,3,3,3,2)
3. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) - 13 (3,2,2,3,3)
4. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 12 (2,3,2,2,3)
5. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 10 (3,2,3,2,0)
---------------------------------------------------
6. Ernest Koza (Grupa Azoty Unia Tarnów) - (2,2,0,3,2) - rezerwowy
---------------------------------------------------
7. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) - (2,1,3,1,1)
8. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - (1,0,2,1,3)
9. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) - 7 (1,1,2,2,1)
10. Marcin Wawrzyniak (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) - (3,0,1,0,2)
11. Oskar Bober (GKM Grudziądz) - (0,3,1,1,1)
12. Filip Marach (Fogo Unia Leszno) - (1,2,1,u,2)
13. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) - 3 (0,0,d,2,1)
14. Mateusz Rujner (GKM Grudziądz) - (1,1,w,-,-)
15. Maksym Drabik (MDM Komputery ŻKS Ostrovia) - 1 (0,1,w,w,-)

Bieg po biegu:
1. Malitowski, Woryna, Zgardziński, Chmiel
2. Smektała, Musielak, Rujner, Bober
3. Wawrzyniak, Koza, Marach, Drabik
4. Zmarzlik, Kaczmarek, Wieczorek
5. Woryna, Smektała, Drabik
6. Bober, Marach, Kaczmarek, Chmiel
7. Musielak, Koza, Wieczorek, Zgardziński
8. Zmarzlik, Malitowski, Rujner, Wawrzyniak
9. Zmarzlik, Woryna, Bober, Koza
10. Smektała, Wieczorek, Wawrzyniak, Chmiel (d4)
11. Kaczmarek, Zgardziński, Drabik (w/2min), Rujner (w/u)
12. Musielak, Malitowski, Marach
13. Musielak, Woryna, Kaczmarek, Wawrzyniak
14. Koza, Chmiel
15. Zmarzlik, Smektała, Zgardziński, Marach (u)
16. Malitowski, Wieczorek, Bober, Drabik (w/2min)
17. Woryna, Marach, Wieczorek
18. Zmarzlik, Musielak, Chmiel
19. Zgardziński, Wawrzyniak, Bober
20. Malitowski, Koza, Kaczmarek, Smektała

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49