K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elitserien: Dackarna Malilla - Rospiggarna Hallstavik 46:44, 9+1 Harrisa

19 sierpnia 2014 5

Po bardzo wyrównanym starciu Dackarna Malilla ostatecznie zwyciężyła z Rospiggarną Hallstavik różnicą raptem 2. "oczek". Kapitalnie zaprezentował się tego dnia Nicki Pedersen. Chris Harris zdobył w tym spotkaniu 9 punktów i jeden bonus.

Dackarna Malilla - 46
1. Nicki Pedersen - 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Joonas Kylmaekorpi - 1+1 (0,0,-,1*,0)
3. Michael Jepsen Jensen - 9+1 (2*,0,2,3,2)
4. Aleksandr Łoktajew - ZZ
5. Krzysztof Buczkowski - 13+2 (2,3,2*,3,0,2*,1)
6. Dennis Andersson - 3 (w,d,0,3)
7. Viktor Palovaara - 2 (1,1,0,0)

Rospiggarna Hallstavik - 44
1. Andreas Jonsson - 13+1 (1*,3,2,2,3,2)
2. Maciej Janowski - 9+2 (2,1*,3,1*,2,0)
3. Kim Nilsson - 2+1 (0,0,1*,1)
4. Timo Lahti - 7+1 (1,3,1,1*,1)
5. Mads Korneliussen - ZZ
6. Chris Harris - 9+1 (3,2*,2,2,d)
7. Jonas Davidsson - 4+2 (2*,1,0,1*)

Bieg po biegu:
1. 
Pedersen, Janowski, Jonsson, Kylmaekorpi 3:3
2. Harris, Davidsson, Palovaara, Andersson (u/w) 1:5 (4:8)
3. Pedersen, Jensen, Lahti, Nilsson 5:1 (9:9)
4. Jonsson, Buczkowski, Davidsson, Andersson (d) 2:4 (11:13)
5. Lahti, Harris, Palovaara, Kylmaekorpi 1:5 (12:18)
6. Buczkowski, Jonsson, Janowski, Jensen 3:3 (15:21)
7. Pedersen, Buczkowski, Lahti, Nilsson 5:1 (20:22)
8. Janowski, Jensen, Kylmaekorpi, Davidsson 3:3 (23:25)
9. Buczkowski, Jonsson, Janowski, Andersson 3:3 (26:28)
10. Pedersen, Harris, Lahti, Palovaara 3:3 (29:31)
11. Andersson, Harris, Davidsson, Palovaara 3:3 (32:34)
12. Jensen, Janowski, Nilsson, Buczkowski 3:3 (35:37)
13. Jonsson, Jensen, Lahti, Kylmaekorpi 2:4 (37:41)
14. Pedersen, Buczkowski, Nilsson, Harris (d) 5:1 (42:42)
15. Pedersen, Jonsson, Buczkowski, Janowski 4:2 (46:44)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49