K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

EL: Swindon Robins - King's Lynn Stars 52:41, North prawie z kompletem

21 sierpnia 2014 4

W jedynym czwartkowym spotkaniu brytyjskiej Elite League drużyna Swindon Robins pokonała na własnym torze Kings Lynn Stars 52:41. Gospodarzy do wygranej poprowadził Dakota North.

 

Swindon Robins - 52

1. Hans Andersen (gość) - 8+2 (2*,2*,1,3)
2. Dakota North - 12 (3,3,w,3,3)
3. Simon Gustafsson - 6 (0,0,3,3)
4. Nick Morris - 8 (3,2,1,2)
5. Troy Batchelor - 10+2 (3,3,2*,0,2*)
6. Nathan Greaves - 1 (0,d,1)
7. Steve Worrall - 7 (3,0,3,0,1)

Kings Lynn Stars - 41

1. Niels Kristian Iversen - 4 (0,1,1,2)
2. Robert Lambert - 6+1 (1,1*,2,2)
3. Rory Schlein - 4+2 (1*,1,0,2*,d)
4. Sam Masters (gość) - 5 (0,2,0,3)
5. Kenneth Bjerre - 13+1 (2,3,6!,1*,1)
6. Lewis Kerr - 2+2 (1*,1*,w)
7. Lewis Rose - 7+1 (2,2,2,1*,0)

Bieg po biegu:

1. North, Andersen, Lambert, Iversen 5:1
2. Worrall, Rose, Kerr, Greaves 3:3 (8:4)
3. Batchelor, Bjerre, Schlein, Gustafsson 3-3 (11:7)
4. Morris, Rose, Lambert, Greaves (d) 3:3 (14:10)
5. Batchelor Andersen, Schlein, Masters 5:1 (19:11)
6. Bjerre, Morris, Iversen, Gustafsson 2:4 (21:15)
7. North, Masters, Kerr, Worrall 3:3 (24:18)
8. Gustafsson, Lambert, Morris, Schelin 4:2 (28:20)
9. Worrall, Rose, Greaves, Kerr (w/u) 4:2 (32:22)
10. Bjerre (6), Schlein, Andersen, North (w/u) 1:8 (33:30)
11. Gustafsson, Batchelor, Iversen, Masters 5:1 (38:31)
12. North, Lambert, Rose, Worrall 3:3 (41:34)
13. Andersen, Iversen, Bjerre, Batchelor 3:3 (44:37)
14. Masters, Morris, Worrall, Rose 3:3 (47:40)
15. North, Batchelor, Bjerre, Schelin (d) 5:1 (52:41)

 

Źródło: www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49