K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

ŻKS ROW Rybnik - Carbon Start Gniezno 68:22 (WIDEO, WYNIK I GALERIA)

24 sierpnia 2014 49

W meczu 13. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej ŻKS ROW Rybnik wysoko pokonał na własnym torze Carbon Start Gniezno 68:22. Bohaterem spotkania był Kacper Woryna, który nie przegrał żadnego biegu.

Carbon Start Gniezno: 22
1. Wadim Tarasienko  - 7 (1,2,0,1,3)
2. Adrian Gomólski - 6 (0,0,2,w,2,2)
3. Jonas Davidsson - (d,1,1,t)
4. Damian Adamczak - 1 (1,0,-,0,0)
5. Bjarne Pedersen - 5 (1,2,1,1,d)
6. Adrian Gała - 0 (w,0,u)
7. Dawid Wawrzyniak - 1 (1,d,0,0)

ŻKS ROW Rybnik: 68
9. Dakota North - 13+1 (3,3,2*,3,2)
10. Michał Szczepaniak - 7+1 (2*,1,3,1)
11. Rafał Szombierski - 5+2 (2*,1,-,2*)
12. Lewis Bridger - 11+2 (3,3,2*,2*,1)
13. Vaclav Milik - 11+2 (2*,2*,3,3,1)
14. Kacper Woryna - 15 (3,3,3,3,3)
15. Kamil Wieczorek - 6+1 (2*,3,1)

Bieg po biegu: 
1. North, Szczepaniak, Tarasienko, Gomólski 5:1
2. Woryna, Wieczorek, Wawrzyniak, Gała (w) 5:1 (10:2)
3. Bridger, Szombierski, Adamczak, Davidsson (d4) 5:1 (15:3)
4. Wieczorek, Milik, Pedersen, Wawrzyniak (d4) 5:1 (20:4)
5. Bridger, Tarasienko, Szombierski, Gomólski 4:2 (24:6)
6. Woryna, Milik, Davidsson, Adamczak 5:1 (29:7)
7. North, Pedersen, Szczepaniak, Gała 4:2 (33:9)
8. Milik, Gomólski, Wieczorek, Tarasienko 4:2 (37:11)
9. Szczepaniak, North, Davidsson, Gomólski (w) 5:1 (42:12)
10. Woryna, Bridger, Pedersen, Wawrzniak 5:1 (47:13)
11. Milik, Gomólski, Szczepaniak, Wawrzyniak 4:2 (51:15)
12. Woryna, Szombierski, Tarasienko, Gała (u) 5:1 (56:16)
13. North, Bridger, Pedersen, Adamczak 5:1 (61:17)
14. Woryna, Gomólski, Milik, Adamczak 4:2 (65:19)
15. Tarasienko, North, Bridger, Pedersen (d4) 3:3 (68:22)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49