K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elisterien: Smederna Eskilstuna - Rospiggarna Hallstavik 41:49, 6+1 Harrisa

26 sierpnia 2014 0

Smederna Eskilstuna przegrała na swoim torze z Rospiggarną Hallstavik w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Elitserien 41: 49. Chris Harris wywalczył w tym spotkaniu 6 punktów i bonus.

Smederna - 41
1. Grzegorz Zengota - (3,d,1,1,0)
2. Kenni Larsen - 11+2 (2*,3,2,1*,3)
3. Paweł Przedpełski - (0,0,w,-)
4. Grigorij Łaguta - 9+1 (3,3,2,1*)
5. Peter Karlsson - 4+1 (1,1*,2,0)
6. Oliver Berntzon - (0,0,-,0)
7. Magnus Zetterstroem - 12+1 (1,2*,2,3,2,2)

Rospiggarna - 49
1. Maciej Janowski - 9+1 (0,2,3,3,1*)
2. Timo Lahti - 2+1 (1,1*,0,-)
3. Mads Korneliussen - 13 (2,3,3,3,2)
4. Kim Nilsson - 2+1 (1*,0,1,0)
5. Andreas Jonsson - 8+1 (3,3,0,2*)
6. Chris Harris - 6+1 (2*,1,2,1)
7. Jonas Davidsson - 9+1 (3,2*,1,3,0)

Bieg po biegu:
1. Zengota, Larsen, Lahti, Janowski 5:1
2. Davidsson, Harris, Zetterstroem, Berntzon 1:5 (6:6)
3. Łaguta, Korneliussen, Nilsson, Przedpełski 3:3 (9:9)
4. Jonsson, Davidsson, Karlsson, Berntzon 1:5 (10:14)
5. Larsen, Zetterstroem, Harris, Nilsson 5:1 (15:15)
6. Łaguta, Janowski, Lahti, Przedpełski 3:3 (18:18)
7. Korneliussen, Larsen, Nilsson, Zengota (d) 2:4 (20:22)
8. Jonsson, Łaguta, Davidsson, Przedpełski (w) 2:4 (22:26)
9. Janowski, Zetterstroem, Karlsson, Lahti 3:3 (25:29)
10. Zetterstroem, Harris, Zengota, Jonsson 4:2 (29:31)
11. Davidsson, Zetterstroem, Harris, Berntzon 2:4 (31:35)
12. Korneliussen, Karlsson, Łaguta, Davidsson 3:3 (34:38)
13. Janowski, Zetterstroem, Larsen, Nilsson 3:3 (37:41)
14. Korneliussen, Jonsson, Zengota, Karlsson 1:5 (38:46)
15. Larsen, Korneliussen, Janowski, Zengota 3:3 (41:49)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49