K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elitserien: Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna 50:40,7+1 Harrisa

2 września 2014 0

Rospiggarna Hallstavik pokonała na swoim torze Smedernę Eskilstuna i awansowała do półfinału Elitserien. Liderem gospodarzy był Mads Korneliussen (12+2). Chris Harris zakończyl te zawody z dorobkiem 7+1.

Rospiggarna - 50
1. Andreas Jonsson - 10+2 (2,1*,2,2*,3)
2. Kim Nilsson - 4+1 (1*,1,2,0)
3. Mads Korneliussen - 12+2 (3,1*,3,3,2*)
4. Chris Harris - 7+1 (1,2,2*,2)
5. Maciej Janowski - 9+2 (2*,3,1*,3)
6. Timo Lahti - 5 (1,3,0,1)
7. Jonas Davidsson - 3 (3,0,0,0)

Smederna - 40
1. Kenni Larsen - 2+2 (0,0,1*,1*)
2. Paweł Przedpełski - 9 (3,3,2,0,1)
3. Grigorij Łaguta - 4 (t,0,3,1)
4. Peter Karlsson - 12+1 (2,2*,3,3,2,0)
5. Grzegorz Zengota - (0,1,-,0)
6. Oliver Berntzon - 8+1 (2,3,1,2*)
7. Magnus Zetterstroem - (0,1,d,3)

po biegu:
1. Przedpełski, Jonsson, Nilsson, Larsen 3:3
2. Davidsson, Berntzon, Lahti, Zetterstroem 4:2 (7:5)
3. Korneliussen, Karlsson, Harris, Berntzon, Łaguta (t) 4:2 (11:7)
4. Lahti, Janowski, Zetterstroem, Zengota 5:1 (16:8)
5. Berntzon, Karlsson, Nilsson, Davidsson (d) 1:5 (17:13)
6. Przedpełski, Harris, Korneliussen, Larsen 3:3 (20:16)
7. Karlsson, Nilsson, Jonsson, Łaguta 3:3 (23:19)
8. Korneliussen, Harris, Zengota, Zetterstroem (d) 5:1 (28:20)
9. Janowski, Przedpełski, Larsen, Lahti 3:3 (31:23)
10. Karlsson, Jonsson, Berntzon, Davidsson 2:4 (33:27)
11. Zetterstroem, Berntzon, Lahti, Davidsson 1:5 (34:32)
12. Łaguta, Harris, Janowski, Przedpełski 3:3 (37:35)
13. Korneliussen, Karlsson, Larsen, Nilsson 3:3 (40:38)
14. Janowski, Jonsson, Łaguta, Zengota 5:1 (45:39)
15. Jonsson, Korneliussen, Przedpełski, Karlsson 5:1 (50:40)
 
Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49