K. S. ROW Rybnik
Fot. Michał ''Lawrence'' Szmyd

Polonia Bydgoszcz - ŻKS ROW Rybnik 58:32 (WIDEO I GALERIA)

7 września 2014 80

W niedzielnym meczu Nice Polskiej Ligi Żużlowej, Polonia Bydgoszcz wysoko pokonała ŻKS ROW Rybnik 58:32. Bydgoszczan do triumfu poprowadził duet Robert Kościecha - Marcin Jędrzejewski. W zespole rybnickim najlepiej punktowali Chris Harris oraz Dakota North. Bonus trafił do drużyny ''Gryfów''.

ŻKS ROW Rybnik - 32:

1. Rafał Szombierski - (d,d,-,3,-)
2. Chris Harris - (1,2,3,3,0)
3. Vaclav Milik - (w,0,-,1)
4. Michał Szczepaniak - (1,2,1,d,0)
5. Dakota North - (1,3,0,w,1,3)
6. Kacper Woryna - 6+1 (2,2*,0,1,1)
7. Kamil Adamczewski - (0,d,1)

Polonia Bydgoszcz - 58:
9. Hans Andersen - 8+1 (3,0,3,2*)
10. Mateusz Szczepaniak - 5+2 (2*,1,2*,0,-)
11. Robert Kościecha - 12+1 (3,3,2*,2,2)
12. Marcin Jędrzejewski - 12+1 (2*,1,3,3,3)
13. Patrick Hougaard - 11+1 (3,3,2,2,1*)
14. Bartosz Bietracki - (1,1,0)
15. Szymon Woźniak - 8+3 (3,2*,1*,2*)

1. Andersen, Ma. Szczepaniak, Harris, Szombierski (d4) 5:1
2. Woźniak, Woryna, Bietracki, Adamczewski 4:2 (9:3)
3. Kościecha, Jędrzejewski, Mi. Szczepaniak, Milik (w/u) 5:1 (14:4)
4. Hougaard, Woźniak, North, Adamczewski (d4) 5:1 (19:5)
5. Kościecha, Harris, Jędrzejewski, Szombierski (d4) 4:2 (23:7)
6. Hougaard, Mi. Szczepaniak, Bietracki, Milik 4:2 (27:9)
7. North, Woryna, Ma. Szczepaniak, Andersen 1:5 (28:14)
8. Harris, Hougaard, Woźniak, Woryna 3:3 (31:17)
9. Andersen, Ma. Szczepaniak, Mi. Szczepaniak, North 5:1 (36:18)
10. Jędrzejewski, Kościecha, Adamczewski, North (w/2min) 5:1 (41:19)
11. Harris, Hougaard, Milik, Ma. Szczepaniak 2:4 (43:23)
12. Szombierski, Kościecha, Woryna, Bietracki 2:4 (45:27)
13. Jędrzejewski, Andersen, North, Mi. Szczepaniak (d/st) 5:1 (50:28)
14. Jędrzejewski, Woźniak, Woryna, Mi. Szczepaniak 5:1 (55:29)
15. North, Kościecha, Hougaard, Harris 3:3 (58:32)

Źródło: sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49