K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elitserien: Rospiggarna Hallstavik - Elit Vetlanda 47:43, słaby występ Harrisa

9 września 2014 0

Rospiggarna Hallstavik pokonała na swoim torze Elit Vetlanda w pierwszym meczu półfinału Elitserien. 11 punktów i bonus wywalczył dla gospodarzy Andreas Jonsson, a 7 "oczek" Maciej Janowski. Reprezentujący barwy Hallstavik Chris Harris zdobył 1 punkt.

Rospiggarna - 47
1. Andreas Jonsson - 11+1 (2*,3,3,1,2)
2. Kim Nilsson - 7 (3,3,1,0)
3. Mads Korneliussen - 8+1 (3,0,3,1,1*)
4. Chris Harris - 1 (d,1,0,-,)
5. Maciej Janowski - 7 (2,3,2,0)
6. Timo Lahti - 5+3 (2*,1*,0,2*,w)
7. Jonas Davidsson - 8+1 (3,2*,0,3)

Elit - 43
1. Emil Sajfutdinow - 9+1 (0,2*,2,2,3,0)
2. Bartosz Zmarzlik - 8+1 (1,3,0,1*,3)
3. Jarosław Hampel - 13 (2,2,2,1,3,3)
4. Thomas H. Jonasson - 6+3 (1*,1,-,2*,2*)
5. Janusz Kołodziej - 2+2 (0,1*,1*,-)
6. David Ruud - 1 (1,0,-,0)
7. Magnus Karlsson - (0,3,-,1)

Bieg po biegu:
1. Nilsson, Jonsson, Zmarzlik, Sajfutdinow 5:1
2. Davidsson, Lahti, Ruud, Karlsson 5:1 (10:2)
3. Korneliussen, Hampel, Jonasson, Harris (d) 3:3 (13:5)
4. Karlsson, Janowski, Lahti, Kołodziej 3:3 (16:8)
5. Nilsson, Davidsson, Jonasson, Ruud 5:1 (21:9)
6. Zmarzlik, Sajfutdinow, Harris, Korneliussen 1:5 (22:14)
7. Jonsson, Hampel, Nilsson, Zmarzlik 4:2 (26:16)
8. Korneliussen, Hampel, Kołodziej, Harris 3:3 (29:19)
9. Janowski, Sajfutdinow, Zmarzlik, Lahti 3:3 (32:22)
10. Jonsson, Sajfutdinow, Kołodziej, Davidsson 3:3 (35:25)
11. Davidsson, Lahti, Karlsson, Ruud 5:1 (40:26)
12. Zmarzlik, Janowski, Hampel, Lahti (w) 2:4 (42:30)
13. Sajfutdinow, Jonasson, Korneliussen, Nillson 1:5 (43:35)
14. Hampel, Jonasson, Jonsson, Janowski 1:5 (44:40)
15. Hampel, Jonsson, Korneliussen, Sajfutdinow 3:3 (47:43)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49