K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Turniej zaplecza kadry juniorów: środa dla Zgardzińskiego - całe zgrupowanie dla Woryny

10 września 2014 1

Alex Zgardziński zwyciężył w rozegranym w środę drugim turnieju zaplecza kadry juniorów w Ostrowie. Całe zgrupowanie, do którego zaliczały się wtorkowe i środowe zawody wygrał jednak Kacper Woryna. Kamil Wieczorek dziś z dorobkiem 7 punktów zajął 9.miejsce.

Wyniki:

1. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno - 13 (3,3,2,3,2)
3. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno - 11 (1,2,3,2,3)
4. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik - 11 (2,3,2,3,1)
5. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 11 (2,2,2,3,2)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 9 (3,2,0,2,2)
7. Michał Piosicki (Fogo Unia Leszno) - 7 (0,d,3,1,3)
8. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) - 7 (3,0,1,2,1)
9. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) - 7 (1,3,0,1,1)
10. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - 5 (2,t,0,0,3)
11. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) - 5 (1,1,3,0,0)
12. Damian Dróżdź (Kolejarz Opole) - 5 (0,1,0,2,2)
13. Hubert Łęgowik (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 5 (0,2,1,1,0)
14. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) - 4 (2,0,1,1,w)
15. Maksym Drabik (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 3 (1,1,1,0,0)
16. Norbert Krakowiak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 2 (2)
17. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 1 (1,0)
18. Dawid Krzyżanowski (Unibax Toruń) - 0 (0,0,w,0,0)

Bieg po biegu: 
1.D. Kaczmarek, Karczmarz, Gała, Dróżdż
2.Zgardziński, Niedźwiedź, Drabik, Krzyżanowski
3.Nowak, Ł. Kaczmarek, Rempała, Łęgowik
4.Smektała, Woryna, Wieczorek, Piosicki
5.D. Kaczmarek, Łęgowik, Kossakowski, Piosicki (d4), Niedźwiedź (t)
6.Wieczorek, Gała, Drabik, Ł. Kaczmarek
7.Woryna, Karczmarz, Rempała, Krzyżanowski
8.Zgardziński, Smektała, Dróżdż, Nowak
9.Rempała, D. Kaczmarek, Drabik, Smektała
10.Gała, Woryna, Nowak, Niedźwiedź
11.Zgardziński, Karczmarz, Łęgowik, Wieczorek
12.Piosicki, Krakowiak, Ł. Kaczmarek, Dróżdż, Krzyżanowski (w/su)
13.D. Kaczmarek, Nowak, Wieczorek, Krzyżanowski
14.Zgardziński, Gała, Piosicki, Rempała
15.Karczmarz, Smektała, Ł. Kaczmarek, Niedźwiedź
16.Woryna, Dróżdż, Łęgowik, Drabik
17.Zgardziński, D. Kaczmarek, Woryna, Kossakowski, Ł. Kaczmarek (w/u)
18.Gała, Smektała, Łęgowik, Krzyżanowski
19.Piosicki, Karczmarz, Nowak, Drabik
20.Niedźwiedź, Dróżdż, Wieczorek, Rempała

Bieg dodatkowy o zwycięstwo w całym zgrupowaniu:
21. Woryna, Zgardziński

Czołówka klasyfikacji łącznej:
1. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 25 +3
2. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 25+2
3. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) 23

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49