K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Turniej zaplecza kadry juniorów: środa dla Zgardzińskiego - całe zgrupowanie dla Woryny

10 września 2014 1

Alex Zgardziński zwyciężył w rozegranym w środę drugim turnieju zaplecza kadry juniorów w Ostrowie. Całe zgrupowanie, do którego zaliczały się wtorkowe i środowe zawody wygrał jednak Kacper Woryna. Kamil Wieczorek dziś z dorobkiem 7 punktów zajął 9.miejsce.

Wyniki:

1. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno - 13 (3,3,2,3,2)
3. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno - 11 (1,2,3,2,3)
4. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik - 11 (2,3,2,3,1)
5. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 11 (2,2,2,3,2)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 9 (3,2,0,2,2)
7. Michał Piosicki (Fogo Unia Leszno) - 7 (0,d,3,1,3)
8. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) - 7 (3,0,1,2,1)
9. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) - 7 (1,3,0,1,1)
10. Sebastian Niedźwiedź (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - 5 (2,t,0,0,3)
11. Krystian Rempała (PGE Marma Rzeszów) - 5 (1,1,3,0,0)
12. Damian Dróżdź (Kolejarz Opole) - 5 (0,1,0,2,2)
13. Hubert Łęgowik (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 5 (0,2,1,1,0)
14. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) - 4 (2,0,1,1,w)
15. Maksym Drabik (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 3 (1,1,1,0,0)
16. Norbert Krakowiak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 2 (2)
17. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 1 (1,0)
18. Dawid Krzyżanowski (Unibax Toruń) - 0 (0,0,w,0,0)

Bieg po biegu: 
1.D. Kaczmarek, Karczmarz, Gała, Dróżdż
2.Zgardziński, Niedźwiedź, Drabik, Krzyżanowski
3.Nowak, Ł. Kaczmarek, Rempała, Łęgowik
4.Smektała, Woryna, Wieczorek, Piosicki
5.D. Kaczmarek, Łęgowik, Kossakowski, Piosicki (d4), Niedźwiedź (t)
6.Wieczorek, Gała, Drabik, Ł. Kaczmarek
7.Woryna, Karczmarz, Rempała, Krzyżanowski
8.Zgardziński, Smektała, Dróżdż, Nowak
9.Rempała, D. Kaczmarek, Drabik, Smektała
10.Gała, Woryna, Nowak, Niedźwiedź
11.Zgardziński, Karczmarz, Łęgowik, Wieczorek
12.Piosicki, Krakowiak, Ł. Kaczmarek, Dróżdż, Krzyżanowski (w/su)
13.D. Kaczmarek, Nowak, Wieczorek, Krzyżanowski
14.Zgardziński, Gała, Piosicki, Rempała
15.Karczmarz, Smektała, Ł. Kaczmarek, Niedźwiedź
16.Woryna, Dróżdż, Łęgowik, Drabik
17.Zgardziński, D. Kaczmarek, Woryna, Kossakowski, Ł. Kaczmarek (w/u)
18.Gała, Smektała, Łęgowik, Krzyżanowski
19.Piosicki, Karczmarz, Nowak, Drabik
20.Niedźwiedź, Dróżdż, Wieczorek, Rempała

Bieg dodatkowy o zwycięstwo w całym zgrupowaniu:
21. Woryna, Zgardziński

Czołówka klasyfikacji łącznej:
1. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 25 +3
2. Alex Zgardziński (SPAR Falubaz Zielona Góra) – 25+2
3. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) 23

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    4
    8
    46
  • 2.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    3
    6
    60
  • 3.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    4
    5
    -5
  • 4.
    Motor Lublin
    4
    4
    8
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    4
    3
    -12
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    4
    2
    -2
  • 7.
    PGG ROW Rybnik
    4
    2
    -69
  • 8.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    3
    0
    -26




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA