K. S. ROW Rybnik

Ważne informacje dla kibiców: powtórka finału IMEJ w Rybniku

11 września 2014 12

W sobotę 27 września o godzinie 17 rozpocznie się finałowe ściganie finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Oficjalny trening przed zawodami, rozpocznie się o godz. 11 - kibice będą mogli go zobaczyć oczywiście bezpłatnie - otwarta dla nich będzie trybuna kryta rybnickiego stadionu.

Wielu kibiców ma już bilet na te zawody, więc ze względów porządkowych zmienimy nieco zasady wejścia na stadion. Tak więc dla kibiców którzy wchodzą na zawody na podstawie biletów zakupionych przed pierwotnym terminem rozegrania zawodów (31 sierpnia), będą przeznaczone wejścia:

- AMFITEATR - dwa skrajne prawe wejścia na koronę stadionu.
- TRYBUNA KRYTA - lewe wejście na trybunę krytą.

Kibice którzy zakupią nowe bilety, wchodzą na trybuny pozostałymi wejściami na amfiteatr na koronie stadionu, a w przypadku trybuny krytej - wejściem oznaczonym jako VIP. 

UWAGA! Tracą ważność wszystkie zaproszenia VIP wydane przed pierwotnym terminem imprezy. Każda osoba która takie zaproszenie otrzymała, otrzyma nowe, które będzie respektowane przez pracowników ochrony!

Zachęcamy wszystkich kibiców do kupowania biletów na finał Indywidydualnych Mistrzostw Europy Juniorów (sobota 27 września, początek o godz. 17) w przedsprzedaży! Przedsprzedaż będzie prowadzona tradycyjnie w kasie przy wjeździe do parku maszyn stadionu przy ul. Gliwickiej 72 od czwartku 25 września.

 • W czwartek (25 września) od godz. 15 do 19

 • W piątek (26 września) od godz. 15 do 19

 • W sobotę (27 września) pierwsza kasa zostanie otwarta o godz. 10.30

Ceny biletów: Dzieci do lat 12 – za darmo (amfiteatr), amfiteatr – 25 zł, trybuna kryta – 45 zł. Karnety na tę imprezę nie obowiązują. Program zawodów: 10 zł

UWAGA, konkurs! Wszyscy posiadacze programu zawodów na finał IMEJ pamiętają, że wraz z folderem meczowym otrzymali kupon, który uprawnia do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest skuter. Kupon jest jak najbardziej aktualny! Taki sam będzie w programach, które przygotujemy na powtórkę finału; dodajmy, że będą one się nieco różnić od tych, które już znacie, co może stanowić nie lada gratkę dla kolekcjonerów! W powtórce zawodów dokładamy nagród dla kibiców - każdy z wchodzących na stadion otrzyma kupon, którego jedną część wrzuci do urny tuż za bramką wejściową - po zawodach każdy z tych kuponów weźmie udział w losowaniu atrakcyjnego roweru.
Ale to nie wszystkie atrakcje - na kibiców czekają też m.in. zestawy markowych kosmetyków, telefony komórkowe i radia samochodowe - to są nagrody, które mamy dla szczęściarzy którzy złapią piłeczki wyrzucone przez zawodników w trybuny podczas prezentacji. A więc - będzie się działo!

 

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  8
  16
  90
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  9
  11
  32
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  8
  11
  52
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  8
  4
  -48
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  9
  2
  -171
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA