K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Liga rosyjska: Turbina - Wostok 40:49, 8+4 Czałowa

11 września 2014 0

Wyjazdowym zwycięstwem na torze bezpośredniego rywala, zawodnicy dalekowschodniego klubu zapewnili sobie srebrne medale Drużynowych Mistrzostw Rosji.

Turbina Bałakowo - 40:

9. Władimir Borodulin - 5 (1,w,3,1,0)
10. Andriej Czindiłow - 0 (0,0)
11. Andriej Kudriaszow - 10 (0,2,3,2,3)
12. Denis Gizatullin - 4 (1,3,0,0,0)
13. Denis Nosow - ns
14. Siergiej Mizunow - 0 (w,0,0)
15. Ilia Czałow - 8+4 (1*,2,2*,1*,2*)
16. ?rtiom Łaguta - 13 (3,2,3,3,2)

Wostok Władywostok - 49:
1. Aleksiej Charczenko - 6+1 (3,1*,2,w)
2. Siergiej Łogaczow - 9+2 (2*,1,1*,3,2)
3. Danił Litwinow - 1 (0,0,1)
4. Iwan Łysik - 8 (3,2,1,1,1)
5. brak zawodnika
6. Gleb Szewczenko - 1 (w,1,0)
7. Wadim Tarasienko - 11+1 (2,3,3,2,1*)
8. Grigorij Łaguta - 13+2 (2*,3,3,2*,3)

Bieg po biegu:
1. Charczenko, Łogaczow, Borodulin, Czindiłow 1:5 (1:5)
2. Łysik, G.Łaguta, Gizatullin, Kudriaszow 1:5 (2:10)
3. A.Łaguta, Tarasienko, Szewczenko (t/w), Mizunow (u/w) 3:2 (5:12)
4. Tarasienko, Kudriaszow, Czałow, Litwinow 3:3 (8:15)
5. G.Łaguta, A.Łaguta, Łogaczow, Czindiłow 2:4 (10:19)
6. Gizatullin, Łysik, Charczenko, Borodulin (u/w) 3:3 (13:22)
7. Tarasienko, Czałow, Szewczenko, Mizunow 2:4 (15:26)
8. Kudriaszow, Charczenko, Łogaczow, Gizatullin 3:3 (18:29)
9. Borodulin, Czałow, Łysik, Litwinow 5:1 (23:30)
10. G.Łaguta, Kudriaszow, Czałow, Szewczenko 3:3 (26:33)
11. A.Łaguta, Tarasienko, Litwinow, Mizunow 3:3 (29:36)
12. Łogaczow, G.Łaguta, Borodulin, Gizatullin 1:5 (30:41)
13. A.Łaguta, Czałow, Łysik, Charczenko (u/w) 5:1 (35:42)
14. G.Łaguta, A.Łaguta, Łysik, Gizatullin 2:4 (37:46)
15. Kudriaszow, Łogaczow, Tarasienko, Borodulin 3:3 (40:49)

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49