K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Szymon Woźniak młodzieżowym mistrzem Polski! 10. miejsce Woryny

13 września 2014 13

W sobotę na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbył się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Złoty medal z dorobkiem 14 punktów zdobył Szymon Woźniak z Polonii Bydgoszcz. Srebrny medal wywalczył Piotr Pawlicki, a brązowy Bartosz Zmarzlik, który w biegu dodatkowym pokonał Tobiasza Musielaka.Kacper Woryna z dorobkiem 6 punktów zajął 10. miejsce.

Wyniki:
1. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) - 14 (3,3,3,3,2)
2. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 13 (2,3,3,3,2)
3. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) - 11+3 (3,2,1,2,3)
4. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 11+2 (2,1,2,3,3)
5. Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 10 (3,2,2,1,2)
6. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) - 10 (2,1,2,2,3)
7. Kamil Adamczewski (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 9 (3,3,0,3,0)
8. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) - 7 (1,1,3,1,1)
9. Paweł Przedpełski (Unibax Toruń) - 6 (0,2,1,0,3)
10. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 6 (w,3,0,2,1)
11. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - (1,0,2,2,1)
12. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) - (2,w,3,0,0)
13. Adam Strzelec (SPAR Falubaz Zielona Góra - (1,0,1,1,2)
14. Rafał Malczewski (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - (0,2,0,0,1)
15. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - (1,0,1,1,0)
16. Artur Czaja (KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa) - 1 (0,1,u,0,0)

17. Marcin Nowak (Stal Gorzów) - NS
18. Ernest Koza (Grupa Azoty Unia Tarnów) - NS

Bieg po biegu:
1. Gomólski, Musielak, Pieszczek, Przedpełski
2. Zmarzlik, Cyfer, Smektała, Malczewski
3. Woźniak, Pawlicki, Gała, Woryna (w/2x)
4. Adamczewski, Malitowski, Strzelec, Czaja
5. Woryna, Zmarzlik, Czaja, Pieszczek
6. Pawlicki, Malczewski, Musielak, Malitowski (w/su)
7. Adamczewski, Przedpełski, Gała, Smektała
8. Woźniak, Gomólski, Cyfer, Strzelec
9. Gała, Pieszczek, Strzelec, Malczewski
10. Woźniak, Musielak, Zmarzlik, Adamczewski
11. Malitowski, Cyfer, Przedpełski, Woryna
12. Pawlicki, Gomólski, Smektała, Czaja (u3)
13. Woźniak, Pieszczek, Smektała, Malitowski
14. Musielak, Cyfer, Gała, Czaja
15. Pawlicki, Zmarzlik, Strzelec, Przedpełski
16. Adamczewski, Woryna, Gomólski, Malczewski
17. Cyfer, Pawlicki, Pieszczek, Adamczewski
18. Musielak, Strzelec, Woryna, Smektała
19. Przedpełski, Woźniak, Malczewski, Czaja
20. Zmarzlik, Gomólski, Gała, Malitowski

Bieg dodatkowy o brązowy medal:
21. Zmarzlik, Musielak

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49