K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

GP Nordyckie w Vojens: wygrana Jonssona, Harris na 14 pozycji

13 września 2014 0

Zwycięstwem Andreasa Jonssona zakończyło się Grand Prix Nordyckie, które rozegrano na torze w Vojens. Oprócz Szweda na podium stanęli Peter Kildemand i Krzysztof Kasprzak. ''Bomber'' uplasował się na odległej 14. pozycji.

Wyniki:

1. Andreas Jonsson (Szwecja) - 15 (1,3,2,1,2,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Peter Kildemand (Dania) - 18 (3,3,3,1,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 12 (2,3,1,0,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Troy Batchelor (Australia) - 13 (0,3,3,2,3,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Kenneth Bjerre (Dania) - 10 (2,2,3,2,1,w)
6. Chris Holder (Australia) - 10 (2,1,1,3,2,1)
7. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9 (1,2,2,2,2,0)
8. Nicki Pedersen (Dania) - 8 (3,1,w,3,1,w)
9. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 7 (2,0,2,3,0)
10. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 7 (t,0,2,3,2)
11. Mikkel Bech (Dania) - 7 (1,2,0,1,3)
12. Matej Zagar (Słowenia) - 6 (3,2,0,0,1)
13. Martin Smolinski (Niemcy) - 6 (3,1,1,0,1)
14. Chris Harris (Wielka Brytania) - 5 (0,1,3,1,d)
15. Jarosław Hampel (Polska) - 3 (0,0,1,2,0)
16. Lasse Bjerre (Dania) - 1 (1)
17. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) - 0 (0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Smolinski, Holder, L. Bjerre, Jakobsen (Woffinden - t)
2. Pedersen, K. Bjerre, Jonsson, Hampel
3. Zagar, Kasprzak, Bech, Harris
4. Kildemand, Jensen, Lindgren, Batchelor
5. Kasprzak, Lindgren, Smolinski, Hampel
6. Batchelor, K. Bjerre, Harris, Woffinden
7. Kildemand, Zagar, Pedersen, Jakobsen
8. Jonsson, Bech, Holder, Jensen
9. Bjerre, Jensen, Smolinski, Zagar
10. Kildemand, Woffinden, Hampel, Bech
11. Batchelor, Jonsson, Kasprzak, Jakobsen
12. Harris, Lindgren, Holder, Pedersen (w/u)
13. Pedersen, Batchelor, Bech, Smolinski
14. Woffinden, Lindgren, Jonsson, Zagar
15. Jensen, Hampel, Harris, Jakobsen
16. Holder, Bjerre, Kildemand, Kasprzak
17. Kildemand, Jonsson, Smolinski, Harris (d)
18. Kasprzak, Woffinden, Pedersen, Jensen
19. Bech, Lindgren, Bjerre, Jakobsen
20. Batchelor, Holder, Zagar, Hampel

Półfinały:
21. Kildemand, Kasprzak, Holder, Lindgren
22. Jonsson, Batchelor, Pedersen (w/su), Bjerre (w/2min)

Finał:
23. Jonsson, Kildemand, Kasprzak, Batchelor

Źródło: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49