K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

GP Nordyckie w Vojens: wygrana Jonssona, Harris na 14 pozycji

13 września 2014 0

Zwycięstwem Andreasa Jonssona zakończyło się Grand Prix Nordyckie, które rozegrano na torze w Vojens. Oprócz Szweda na podium stanęli Peter Kildemand i Krzysztof Kasprzak. ''Bomber'' uplasował się na odległej 14. pozycji.

Wyniki:

1. Andreas Jonsson (Szwecja) - 15 (1,3,2,1,2,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Peter Kildemand (Dania) - 18 (3,3,3,1,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 12 (2,3,1,0,3,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Troy Batchelor (Australia) - 13 (0,3,3,2,3,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Kenneth Bjerre (Dania) - 10 (2,2,3,2,1,w)
6. Chris Holder (Australia) - 10 (2,1,1,3,2,1)
7. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9 (1,2,2,2,2,0)
8. Nicki Pedersen (Dania) - 8 (3,1,w,3,1,w)
9. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 7 (2,0,2,3,0)
10. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 7 (t,0,2,3,2)
11. Mikkel Bech (Dania) - 7 (1,2,0,1,3)
12. Matej Zagar (Słowenia) - 6 (3,2,0,0,1)
13. Martin Smolinski (Niemcy) - 6 (3,1,1,0,1)
14. Chris Harris (Wielka Brytania) - 5 (0,1,3,1,d)
15. Jarosław Hampel (Polska) - 3 (0,0,1,2,0)
16. Lasse Bjerre (Dania) - 1 (1)
17. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania) - 0 (0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Smolinski, Holder, L. Bjerre, Jakobsen (Woffinden - t)
2. Pedersen, K. Bjerre, Jonsson, Hampel
3. Zagar, Kasprzak, Bech, Harris
4. Kildemand, Jensen, Lindgren, Batchelor
5. Kasprzak, Lindgren, Smolinski, Hampel
6. Batchelor, K. Bjerre, Harris, Woffinden
7. Kildemand, Zagar, Pedersen, Jakobsen
8. Jonsson, Bech, Holder, Jensen
9. Bjerre, Jensen, Smolinski, Zagar
10. Kildemand, Woffinden, Hampel, Bech
11. Batchelor, Jonsson, Kasprzak, Jakobsen
12. Harris, Lindgren, Holder, Pedersen (w/u)
13. Pedersen, Batchelor, Bech, Smolinski
14. Woffinden, Lindgren, Jonsson, Zagar
15. Jensen, Hampel, Harris, Jakobsen
16. Holder, Bjerre, Kildemand, Kasprzak
17. Kildemand, Jonsson, Smolinski, Harris (d)
18. Kasprzak, Woffinden, Pedersen, Jensen
19. Bech, Lindgren, Bjerre, Jakobsen
20. Batchelor, Holder, Zagar, Hampel

Półfinały:
21. Kildemand, Kasprzak, Holder, Lindgren
22. Jonsson, Batchelor, Pedersen (w/su), Bjerre (w/2min)

Finał:
23. Jonsson, Kildemand, Kasprzak, Batchelor

Źródło: www.sportowefakty.pl


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    8
    16
    90
  • 2.
    RM Solar Falubaz Zielona Góra
    9
    14
    43
  • 3.
    Motor Lublin
    9
    11
    32
  • 4.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    8
    11
    52
  • 5.
    Betard Sparta Wrocław
    8
    10
    30
  • 6.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    9
    8
    -28
  • 7.
    Moje Bermudy Stal Gorzów
    8
    4
    -48
  • 8.
    PGG ROW Rybnik
    9
    2
    -171




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA