K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Szczepaniak trzeci w Indywidualnych Mistrzostwach Łotwy

22 września 2014 1

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach ligowych Michał Szczepaniak i Dakota North wybrali się do Daugavpils, gdzie walczyli w turnieju Indywidualnych Mistrzostw Łotwy. Obaj spisali się dobrze, a popularny "Szczepan" wywalczył nawet brązowy medal tych nieźle obsadzonych zawodów!

Do medalowego miejsca niewiele zabrakło Northowi, który z 11 punktami zajął piątą lokatę. Wyprzedził m.in. takich zawodników jak Andrzej Lebiediew i Robert Miśkowiak.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Łotwy

1. Grigorij Łaguta - 15 (3,3,3,3,3)
2. Denis Gizatullin - 12+3 (3,2,1,3,3)
3. Michał Szczepaniak - 12+2 (2,2,3,3,2)
4. Dawid Lampart - 11 (2,3,2,1,3)
5. Dakota North - 11 (2,3,2,2,2)
6. Robert Miśkowiak - 10 (3,2,1,2,2)
7. Andrzej Lebiediew - 9 (1,3,0,3,2)
8. Nike Lunna - 7 (3,1,2,d,1)
9. Maksim Bogdanow - 7 (1,1,3,1,1)
10. Eduard Krcmar - 6 (2,0,2,1,1)
11. Mirosław Jabłoński - 5 (0,0,0,2,3)
12. Kjastas Puodżuks - 5 (0,2,3,w,0)
13. Mateusz Szczepaniak - 4 (1,1,1,0,1)
14. Wiaczesław Gieruckis - (0,0,1,2,0)
15. Iwan Pleszakow - 2 (1,1,0,d,0)
16. Davis Krumis - 1 (t,1)
17. Jewgienij Kostygow - (d,0,-,0,0)
18. Denis Zworygin - (0)

Bieg po biegu:
1. (69,27) Lunna, Krcmar, Lebiediew, Jabłoński
2. (68,60) Miśkowiak, North, Bogdanow, Gieruckis
3. (69,63) Gizatullina, Lampart, Ma.Szczepaniak, Puodżuks
4. (70,09) Łaguta, Mi.Szczepaniak, Pleszakow, Kostygow (d)
5. (70,65) Lampart, Mi.Szczepaniak, Bogdanow, Krcmar
6. (68,03) Łaguta, Gizatullin, Lunna, Gieruckis
7. (69,49) North, Puodżuks, Pleszakow, Jabłoński
8. (69,69) Lebiediew, Miśkowiak, Ma.Szczepaniak, Kostygow
9. (70,37) Puodżuks, Krcmar, Gieruckis, Zwarygin, Kurmis (t)
10. (70,51) Bogdanow, Lunna, Ma.Szczepaniak, Pleszakow
11. (69,84) Łaguta, Lampart, Miśkowiak, Jabłoński
12. (71,01) Mi.Szczepaniak, North, Gizatullina, Lebiediew
13. (69,76) Łaguta, North, Krcmar, Ma.Szczepaniak
14. (70,36) Mi.Szczepaniak, Miśkowiak, Kurmis, Lunna (d), Puodżuks (w/2min)
15. (71,23) Gizatullin, Jabłoński, Bogdanow, Kostygow
16. (70,14) Lebiediew, Gieruckis, Lampart, Pleszakow
17. (70,68) Gizatullin, Miśkowiak, Krcmar, Pleszakow
18. (71,34) Lampart, North, Lunna, Kostygow
19. (71,49) Jabłoński, Mi.Szczepaniak, Ma.Szczepaniak, Gieruckis
20. (69,65) Łaguta, Lebiediew, Bogdanow, Puodżuks

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. (71,09) Gizatullin, Mi.Szczepaniak

Wyniki za www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49