K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Troy Batchelor wygrał mistrzostwa Elite League, 7. miejsce Harrisa, 8. Milika, 11. Northa

25 września 2014 0

Wyniki:
1. Troy Batchelor - 12+3 (2,3,3,1,3) + 1 miejsce w finale
2. Maciej Janowski - 10+2 (1,3,2,2,2) + 2 miejsce w finale
3. Jason Doyle - 12 (3,1,3,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Matej Zagar - 12 (3,w,3,3,3) + 4 miejsce w finale
5. Bjarne Pedersen - 11+1 (2,3,3,2,1)
6. Hans Andersen - 9+0 (3,2,2,2,0)
7. Chris Harris - 9 (2,2,1,1,3)
8. Vaclav Milik - 8 (0,2,2,3,1)

9. Rory Schlein - 8 (3,2,1,1,1)
10. Daniel King - (1,3,0,3,0)
11. Dakota North - 6 (0,1,1,2,2)
12. Jacob Thorssell - 5 (1,1,2,1,0)
13. Richard Lawson - 4 (1,1,0,0,2)
14. Robert Lambert - 3 (0,0,0,0,3)
15. Peter Kildemand - 3 (2,0,1,d,-)
16. James Cockle - 1 (0,1)
17. Scott Campos - 0 (0,0)
18. Davey Watt - 0 (0,d,d,-,-)

Bieg po biegu:

1. Zagar, Pedersen, Janowski, Watt
2. Andersen, Harris, Lawson, Milik
3. Schlein, Kildemand, Thorssell, North
4. Doyle, Batchelor, King, Lambert
5. Pedersen, Harris, Doyle, Kildemand
6. King, Milik, North, Watt (d)
7. Batchelor, Schlein, Lawson, Cockle, Zagar (w/2min)
8. Janowski, Andersen, Thorssell, Lambert
9. Pedersen, Milik, Schlein, Lambert
10. Batchelor, Thorssell, Harris, Watt (d)
11. Zagar, Andersen, Kildemand, King
12. Doyle, Janowski, North, Lawson
13. King, Pedersen, Thorssell, Lawson
14. Doyle, Andersen, Schlein, Campos
15. Zagar, North, Harris, Lambert
16. Milik, Janowski, Batchelor, Kildemand (d)
17. Batchelor, North, Pedersen, Andersen
18. Lambert, Lawson, Cockle, Campos
19. Zagar, Doyle, Milik, Thorssell
20. Harris, Janowski, Schlein, King

Bieg barażowy (dla zawodników z miejsc 3-6):
21. Batchelor, Janowski, Pedersen, Andersen

Finał:
22. Batchelor, Janowski, Doyle, Zagar

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49