K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Chris Holder wygrywa Zlatą Prilbę!

5 października 2014 0

W niedzielę w Pardubicach rozegrano tradycyjny turniej o Zlatą Prilbę. W zawodach triumfował Chris Holder, drugi był Fredrik Lindgren, a trzeci Jurica Pavlic. Udział w tym turnieju wzięła trójka naszych zawodników: Dakota North, Vaclav Milik oraz Chris Harris. Szczegółowe wyniki prezentujemy poniżej.

Wyniki:

Eliminacje:

Grupa I:
29. Josef Franc (Czechy) - 9 (5,2,4)
20. Norbert Kościuch (Polska) - 9 (1,4,5)
9. Patrick Hougaard (Dania) - 8 (3,5,-)
----------
13. Tobias Busch (Niemcy) - 7 (4,3,2)
2. Dakota North (Australia) - 4 (0,1,3)
15. Norbert Magosi (Węgry) - 3 (2,0,1)

Grupa II:
32. Eduard Krcmar (Czechy) - 10 (5,5,4)
12. Christian Hefenbrock (Niemcy) - 8 (4,4,-)
17. Nicolas Vicentin (Włochy) - 7 (2,0,5)
----------
23. Karol Ząbik (Polska) - 6 (3,3,3)
25. Matic Voldrih (Słowenia) - 4 (1,2,2)
3. Fritz Wallner (Austria) - 1 (d,1,0)

Grupa III:
11. Pontus Aspgren (Szwecja) - 10 (5,5,-)
4. Nicolas Covatti (Włochy) - 9 (t,4,5)
36. Hynek Stichauer (Czechy) - 7 (4,3,2)
----------
16. Michele Paco Castagna (Włochy) - 6 (3,2,3)
27. Andriej Kobrin (Ukraina) - 5 (w,1,4)
30. Martin Malek (Czechy) - 3 (2,d,1)

Grupa IV:
8. Timo Lahti (Finlandia) - 10 (1,5,5)
14. Kevin Woelbert (Niemcy) - 9 (5,4,-)
24. Aleksander Conda (Słowenia) - 8 (4,1,4)
----------
18. Stanisław Burza (Polska) - 6 (3,3,3)
35. Filip Sitera (Czechy) - 4 (2,2,d)
28. Gino Manzares (USA) - 2 (d,0,2)

Rezerwa toru:
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 3 (1,1,1)
R2. Jan Holub (Czechy) - 0 (0,0)

po biegu:
1. Franc, Busch, Hougaard, Magosi, Kościuch, North
2. Krcmar, Hefenbrock, Ząbik, Vicentin, Voldrih, Wallner (d)
3. Aspgren, Stichauer, Castagna, Malek, Petrak (Covatti - t), Kobrin (w/u)
4. Woelbert, Conda, Burza, Sitera, Lahti, Manzares (d6)
5. Hougaard, Kościuch, Busch, Franc, North, Magosi
6. Krcmar, Hefenbrock, Ząbik, Voldrih, Wallner, Vicentin
7. Aspgren, Covatti, Stichauer, Castagna, Kobrin, Malek (d)
8. Lahti, Woelbert, Burza, Sitera, Conda, Manzares
9. Kościuch, Franc, North, Busch, Magosi, Holub (Hougaard ns)
10. Vicentin, Krcmar, Ząbik, Voldrih, Petrak (Hefenbrock ns), Wallner
11. Covatti, Kobrin, Castagna, Stichauer, Malek, Holub (Aspgren ns)
12. Lahti, Conda, Burza, Manzares, Petrak (Woelbert - ns), Sitera (d6)

Ćwierćfinały:

Grupa I:
21. Adrian Miedziński (Polska) - 9 (4,5,-)
5. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 9 (5,4,3)
29. Josef Franc (Czechy) - 8 (3,0,5)
----------
36. Hynek Stichauer (Czechy) - 6 (0,2,4)
12. Christian Hefenbrock (Niemcy) - 4 (1,3,1)
34. Tomas Suchanek (Czechy) - 4 (2,1,2)

Grupa II:
8. Timo Lahti (Finlandia) - 10 (2,5,5)
31. Ales Dryml (Czechy) - 9 (5,2,4)
10. Chris Harris (Wielka Brytania) - 7 (1,4,3)
----------
19. Anders Thomsen (Dania) - 7 (4,3,2)
20. Norbert Kościuch (Polska) - 4 (3,w,1)
17. Nicolas Vicentin (Włochy) - 1 (w,1,0)

Grupa III:
22. Grzegorz Walasek (Polska) - 9 (5,4,1)
26. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9 (4,5,4)
11. Pontus Aspgren (Szwecja) - 6 (3,3,2)
----------
14. Kevin Woelbert (Niemcy) - 5 (0,0,5)
33. Vaclav Milik (Czechy) - 5 (2,2,3)
9. Patrik Hougaard (Dania) - 2 (1,1,0)

Grupa IV:
1. Chris Holder (Australia) - 10 (5,5,-)
7. Lasse Bjerre (Dania) - 8 (4,3,4)
6. Hans Andersen (Dania) - 7 (0,2,5)
----------
32. Eduard Krcmar (Czechy) - 7 (1,4,3)
24. Aleksander Conda (Słowenia) - 4 (3,1,0)
4. Nicolas Covatti (Włochy) - 4 (2,0,2)

Rezerwa toru:
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 1 (1)
R2. Jan Holub (Czechy) - 0 (0)

Bieg po biegu:
13. Pavlic, Miedziński, Franc, Suchanek, Hefenbrock, Stichauer
14. Dryml, Thomsen, Kościuch, Lahti, Harris, Vicentin (w/u)
15. Walasek, Lindgren, Aspgren, Milik, Hougaard, Woelbert
16. Holder, Bjerre, Conda, Covatti, Krcmar, Andersen
17. Miedziński, Pavlic, Hefenbrock, Stichauer, Suchanek, Franc
18. Lahti, Harris, Thomsen, Dryml, Vicentin, Kościuch (w/u)
19. Lindgren, Walasek, Aspgren, Milik, Hougaard, Woelbert
20. Holder, Krcmar, Bjerre, Andersen, Conda, Covatti
21. Franc, Stichauer, Pavlic, Suchanek, Hefenbrock, Holub
22. Lahti, Dryml, Harris, Thomsen, Kościuch, Vicentin
23. Woelbert, Lindgren, Milik, Aspgren, Walasek, Hougaard
24. Andersen, Bjerre, Krcmar, Covatti, Petrak, Conda

Półfinały:

Grupa I:
1. Chris Holder (Australia) - 10 (5,3,5)
5. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 9 (4,5,-)
22. Grzegorz Walasek (Polska) - 7 (3,2,4)
----------
6. Hans Andersen (Dania) - 7 (0,4,3)
29. Josef Franc (Czechy) - 4 (2,1,2)
31. Ales Dryml (Czechy) - 1 (1,0,-)

Grupa II:
26. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9 (4,4,5)
21. Adrian Miedziński (Polska) - 8 (3,5,3)
11. Pontus Aspgren (Szwecja) - 7 (5,2,2)
----------
7. Lasse Bjerre (Dania) - 7 (0,3,4)
8. Timo Lahti (Finlandia) - 2 (2,d,0)
10. Chris Harris (Wielka Brytania) - 3 (1,1,1)

Bieg po biegu:
26. Holder, Pavlic, Walasek, Franc, Dryml, Andersen
27. Aspgren, Lindgren, Miedziński, Lahti, Harris, Bjerre
28. Pavlic, Andersen, Holder, Walasek, Franc, Dryml
29. Miedziński, Lindgren, Bjerre, Aspgren, Harris, Lahti (d6)
30. Holder, Walasek, Andersen, Franc, Pavlic (ns), Dryml (ns)
31. Lindgren, Bjerre, Miedzińki, Aspgren, Harris, Lahti

Finały:

Finał pocieszenia:
32. Andersen, Franc, Lahti, Bjerre, Harris (d2), Dryml (ns)

Wielki finał:
33. Holder, Lindgren, Pavlic, Miedziński, Walasek, Aspgren

Czołówka turnieju:
1. Chris Holder (Australia)
2. Fredrik Lindgren (Szwecja)
3. Jurica Pavlic (Chorwacja)
4. Adrian Miedziński (Polska)
5. Grzegorz Walasek (Polska)
6. Pontus Aspgren (Szwecja)
7. Hans Andersen (Dania)
8. Josef Franc (Czechy)
9. Timo Lahti (Finlandia)
10. Lasse Bjerre (Dania)
11. Chris Harris (Wielka Brytania)
12. Ales Dryml (Czechy)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49