K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Vaclav Milik mistrzem Czech!

11 października 2014 0

Martin Malek triumfował w sobotnim 2. finale Indywidualnych Mistrzostw Czech. O złotym medalu rozgrywek musiał zdecydować wyścig dodatkowy. W nim najlepszy okazał się Vaclav Milik, który wyprzedził Josefa Franca i Mateja Kusa. Zawodnik ŻKS ROW Rybnik tytuł zawdzięcza doskonałemu pierwszemu turniejowi, który odbył się w poniedziałek w Pradze.

Wyniki:
1. Martin Malek - 13 (3,1,3,3,3)
2. Zdenek Holub - 12+3 (3,2,3,3,1)
3. Josef Franc - 12+d (2,1,3,3,3)
4. Matej Kus - 11 (2,3,2,2,2)
5. Martin Gavenda - 9 (2,3,0,3,1)
6. Tomas Suchanek - 9 (0,3,1,2,3)
7. Hynek Stichauer - 9 (1,2,2,2,2)
8. Vaclav Milik - 8 (3,3,u,2,w)
9. Eduard Krcmar - 8 (2,2,d,1,3)
10. Jan Holub - 7 (3,2,1,1,0)
11. Michal Skurla - 7 (1,0,3,1,2)
12. Filip Sitera - 4 (1,0,1,0,2)
13. Jaroslav Petrak - 4 (0,0,2,1,1)
14. Michal Dudek - 4 (1,1,2,0,0)
15. Roman Cejka - 2 (0,1,d,0,1)
16. Patrik Mikel - 1 (0,0,1,0,0)
17. Ondrej Smetana - NS
18. Michal Klein - NS

Bieg po biegu:
1. Malek, Franc, Sitera, Mikel
2. J. Holub, Kus, Skurla, Petrak
3. Milik, Krcmar, Stichauer, Suchanek
4. Z. Holub, Gavenda, Dudek, Cejka
5. Suchanek, Z. Holub, Franc, Skurla
6. Milik, J. Holub, Cejka, Sitera
7. Gavenda, Krcmar, Malek, Petrak
8. Kus, Stichauer, Dudek, Mikel
9. Franc, Dudek, J. Holub, Krcmar (d)
10. Skurla, Stichauer, Sitera, Gavenda
11. Malek, Kus, Suchanek, Cejka (d)
12. Z. Holub, Petrak, Mikel, Milik (u)
13. Franc, Stichauer, Petrak, Cejka
14. Z. Holub, Kus, Krcmar, Sitera
15. Malek, Milik, Skurla, Dudek
16. Gavenda, Suchanek, J. Holub, Mikel
17. Franc, Kus, Gavenda, Milik (w/u)
18. Suchanek, Sitera, Petrak, Dudek
19. Malek, Stichauer, Z. Holub, J. Holub
20. Krcmar, Cejka, Skurla, Mikel

Bieg dodatkowy o 2 miejsce w zawodach:
21. Z. Holub, Franc (d)

Bieg dodatkowy o mistrzostwo Czech:
22. Milik, Franc, Kus

Klasyfikacja generalna:
1. Vaclav Milik - 23+3 (15,8)
2. Josef Franc - 23+2 (11,12)
3. Matej Kus - 23+1 (12,11)
4. Tomas Suchanek - 21 (12,9)
5. Martin Malek - 19 (6,13)
6. Eduard Krcmar - 19 (11,8)
7. Jan Holub - 18 (11,7)
8. Zdenek Holub - 17 (5,12)
9. Hynek Stichauer - 16 (7,9)
10. Martin Gavenda - 13 (4,9)
11. Michal Skurla - 12 (5,7)
12. Michal Dudek - 11 (7,4)
13. Filip Sitera - 9 (5,4)
14. Roman Cejka - 9 (7,2)
15. Jaroslav Petrak - 5 (1,4 )
16. Patrik Mikel - 2 (1,1)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49