K. S. ROW Rybnik
Fot. Mirosław Żydek (zuzelend.com)

Mecz towarzyski: ŻKS ROW Rybnik-Goście 60:30 (WYNIKI I GALERIA)

26 października 2014 44

W rozegranym na torze w Rybniku meczu towarzyskim drużyna ŻKS ROW pokonała ekipę złożoną z zaproszonych gości 60:30. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Michał Szczepaniak.

Wyniki:

Goście - 30
1. Marcel Kajzer - 11 (2,2,3,2,1,1)
2. Damian Dąbrowski - 1+1 (0,1*,0,w,w)
3. Tomasz Chrzanowski - 8 (1,3,2!,2,0)
4. Brak zawodnika
5. Krystian Pieszczek - 10+1 (1,2,3,1*,3)
6. Daniel Kaczmarek - 0 (0,0,0,-)

ŻKS ROW Rybnik - 60
9. Karol Baran - 12+1 (3,3,1*,3,2)
10. Kamil Wieczorek - 7+1 (2*,1,2,1,1)
11. Michał Szczepaniak - 14+1 (2*,3,3,3,3)
12. Robert Chmiel - 8+1 (3,0,2*,0,3)
13. Roman Chromik - 7+2 (1,1,1*,2*,2)
14. Kacper Woryna - 12+1 (3,2,2,3,2*)

Bieg po biegu:
1. (67,67) Chmiel, Szczepaniak, Pieszczek, Kaczmarek 5:1
2. (67,05) Baran, Wieczorek, Chrzanowski 5:1 (10:2)
3. (66,00) Woryna, Kajzer, Chromik, Dąbrowski 4:2 (14:4)
4. (65,86) Baran, Pieszczek, Wieczorek, Kaczmarek 4:2 (18:6)
5. (67,64) Chrzanowski, Woryna, Chromik 3:3 (21:9)
6. (65,52) Szczepaniak, Kajzer, Dąbrowski, Chmiel 3:3 (24:12)
7. (66,00) Pieszczek, Woryna, Chromik, Kaczmarek 3:3 (27:15)
8. (67,43) Szczepaniak, Chmiel, Chrzanowski(2!) 5:1 (32:17)
9. (66,91) Kajzer, Wieczorek, Baran, Dąbrowski 3:3 (35:20)
10. (65,91) Szczepaniak, Kajzer, Pieszczek, Chmiel 3:3 (38:23)
11. (67,11) Baran, Chrzanowski, Wieczorek 4:2 (42:25)
12. (66,89) Woryna, Chromik, Kajzer, Dąbrowski (w/u) 5:1 (47:26)
13. (67,36) Chmiel, Chromik 5:0 (52:26)
14. (65,98) Pieszczek, Baran, Wieczorek, Dąbrowski (w/2min) 3:3 (55:29)
15. (66,51) Szczepaniak, Woryna, Kajzer, Chrzanowski 5:1 (60:30)

Wyniki za: www.sportowefakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49