K. S. ROW Rybnik
Fot. Dominik Gajda

Michał Szczepaniak jednak w Ostrowie. Kto w Rybniku?

14 listopada 2014 112

Dziś list intencyjny na starty w Ostrovii Ostrów Wielkopolski podpisał Michał Szczepaniak. Jeszcze niedawno wydawało się, że ten zawodnik będzie dalej ścigał się w Rybniku - Michał w wywiadach po zakończeniu sezonu zaznaczał, że jest bardzo zadowolony ze współpracy z rybnickim klubem. - Dawno nie ścigałem się w klubie, w którym faktury są regulowane w terminie - przekonywał w rozmowie z dziennikarzem portalu sportowefakty.pl.

Co się stało, że zmienił zdanie? Krzysztof Mrozek, prezes ŻKS ROW Rybnik mówi, że spotkał się ze Szczepaniakiem po ostatnim sparingowym meczu sezonu w Rybniku. - Rozmawialiśmy, zostawiliśmy sobie otwartą furtkę do kolejnych rozmów. To że Michał zdecydował się na powrót do swojego rodzimego klubu nie jest dla mnie niespodzianką, bo sam powiadomił nas o tym już jakiś czas temu - mówi prezes ŻKS ROW Rybnik.

Działacze ŻKS ROW Rybnik nie byli do końca zadowoleni z postawy "Szczepana" w tym sezonie. Zresztą sam zawodnik też zaznaczał, że stać go na zdecydowanie lepszą jazdę niż ta, którą pokazywał w rybnickich barwach. - Michał wrócił do domu i jestem w stanie to zrozumieć. Poza tym zawsze powtarzam - z niewolnika nie ma pracownika. Skoro zawodnik uznał, że będzie to dobra decyzja dla jego kariery, nam pozostaje ją uszanować i podziękować za wszystko co zrobił dla nas w tym roku - mówi Mrozek.

Prezes ŻKS ROW dodaje, że klub prowadzi rozmowy z czterema zawodnikami krajowymi i trzema obcokrajowcami. - Podchodzimy do tematu spokojnie, bo nie jesteśmy szaleńcami którzy szastają pieniędzmi na lewo i prawo, a potem drapią się w głowę skąd wziąć na wypłaty. Kibiców proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości - mówi Krzysztof Mrozek.

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49