K. S. ROW Rybnik
Fot. Dominik Gajda

Michał Szczepaniak jednak w Ostrowie. Kto w Rybniku?

14 listopada 2014 112

Dziś list intencyjny na starty w Ostrovii Ostrów Wielkopolski podpisał Michał Szczepaniak. Jeszcze niedawno wydawało się, że ten zawodnik będzie dalej ścigał się w Rybniku - Michał w wywiadach po zakończeniu sezonu zaznaczał, że jest bardzo zadowolony ze współpracy z rybnickim klubem. - Dawno nie ścigałem się w klubie, w którym faktury są regulowane w terminie - przekonywał w rozmowie z dziennikarzem portalu sportowefakty.pl.

Co się stało, że zmienił zdanie? Krzysztof Mrozek, prezes ŻKS ROW Rybnik mówi, że spotkał się ze Szczepaniakiem po ostatnim sparingowym meczu sezonu w Rybniku. - Rozmawialiśmy, zostawiliśmy sobie otwartą furtkę do kolejnych rozmów. To że Michał zdecydował się na powrót do swojego rodzimego klubu nie jest dla mnie niespodzianką, bo sam powiadomił nas o tym już jakiś czas temu - mówi prezes ŻKS ROW Rybnik.

Działacze ŻKS ROW Rybnik nie byli do końca zadowoleni z postawy "Szczepana" w tym sezonie. Zresztą sam zawodnik też zaznaczał, że stać go na zdecydowanie lepszą jazdę niż ta, którą pokazywał w rybnickich barwach. - Michał wrócił do domu i jestem w stanie to zrozumieć. Poza tym zawsze powtarzam - z niewolnika nie ma pracownika. Skoro zawodnik uznał, że będzie to dobra decyzja dla jego kariery, nam pozostaje ją uszanować i podziękować za wszystko co zrobił dla nas w tym roku - mówi Mrozek.

Prezes ŻKS ROW dodaje, że klub prowadzi rozmowy z czterema zawodnikami krajowymi i trzema obcokrajowcami. - Podchodzimy do tematu spokojnie, bo nie jesteśmy szaleńcami którzy szastają pieniędzmi na lewo i prawo, a potem drapią się w głowę skąd wziąć na wypłaty. Kibiców proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości - mówi Krzysztof Mrozek.


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA