K. S. ROW Rybnik

Prezentacja drużyny już w najbliższą sobotę. Zapraszamy!

4 marca 2013 8

Już w najbliższą sobotę (9 marca) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Boguszowicach prezentacja zespołu ŻKS ROW Rybnik na sezon 2013. Początek o godzinie 18, ale boguszowicki obiekt będzie tętnił życiem już od rana - o godz. 10 rozpocznie turniej piłkarski kibiców żużlowych. Na parkiecie zobaczymy m.in. zespoły z Rybnika, Rzeszowa, Żor, Świętochłowic, Częstochowy, Krakowa i Poznania. Finałowy mecz powinien rozpocząć się około godziny 16.30.

Finał turnieju piłkarskiego będzie doskonałym wstępem do prezentacji, która rozpocznie się punktualnie o godz. 18. Tego dnia kibice będą mieli okazję zobaczyć wszystkich zawodników dwóch rybnickich klubów - Rybek i ŻKS ROW! - Współpraca obu klubów układa się dobrze i tak być powinno od dawna, bo przecież naturalną koleją rzeczy jest to, by wychowankowie Rybek zostawali na dalszym etapie kariery w Rybniku - mówi Krzysztof Mrozek, prezes ŻKS ROW.

Imprezę poprawadzi duet Pucek i Ficek, który już szykuje rundę podchwytliwych pytań dla zawodników. Dla kibiców zatańczą piękne dziewczyny z zespołu Funky Floor, będzie też projekcja niezwykłego filmu poświęconego historii rybnickiego żużla "Czarny sport, czyste emocje". Odrobinę słodyczy zapewnią mistrzowie cukierniczy z Amalio Cafe działającego przy ul. św. Jana, którzy przygotują dla nas gigantyczny tort!

Na deser zaplanowaliśmy energetyczny koncert zespołu Sari Ska Band, oczywiście również z żużlowymi akcentami. Będzie oczywiście możliwość rozmowy z zawodnikami, wzięcia autografu czy zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym żużlowcem. Dodajmy, że wstęp na prezentację jest darmowy.

Tak więc wątpliwości chyba być nie powinno:
DRODZY KIBICE! W SOBOTĘ SPOTYKAMY SIĘ NA PREZENTACJI RYBNICKICH ŻUŻLOWCÓW W BOGUSZOWICACH. LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ!

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA