K. S. ROW Rybnik

Ważne dla dziennikarzy - proces akredytacyjny na sezon 2013

5 marca 2013 15

Rusza proces akredytacyjny na sezon 2013. Czekamy na wnioski akredytacyjne dziennikarzy i fotoreporterów, którzy będą obsługiwać imprezy ligowe na stadionie w Rybniku; zaznaczamy, że wydane akredytacje będą obowiązywać na wszystkie mecze ligowe, rundę MDMP, mecze i turnieje towarzyskie. Osobną procedurą zostaną objęte dwie imprezy:

- Międzynarodowy Turniej Pamięci Łukasza Romanka (25 maja)
- Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika (31 sierpnia)

Kompletny wniosek o akredytację stałą na sezon 2013 powinien zawierać:

- Skan wniosku akredytacyjnego podpisanego i opieczętowanego przez redaktora naczelnego (lub inną osobę uprawomocnioną do reprezentacji podmiotu występującego o akredytację), w którym określony zostanie rodzaj akredytacji, którego dotyczy wniosek (PRASA, FOTO lub TV), a także nazwę tytułu i numer ISSN. 

- Numer dokumentu (legitymacji prasowej) którym posługuje się dziennikarz (fotoreporter), którego wniosek dotyczy, a także jego imię i nazwisko i rok urodzenia.

- Warunkiem wydania akredytacji będzie udział w odprawie dziennikarzy i fotoreporterów, która odbędzie się na godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu ligowego na rybnickim stadionie w sezonie 2013, czyli spotkania z Kolejarzem Opole.

WAŻNE: Każda z redakcji może otrzymać jedną akredytację w każdej kategorii (np, press + foto). Wnioski o zwiększenie liczby akredytacji, zarząd Stowarzyszenia ŻKS ROW Rybnik będzie rozpatrywać indywidualnie.

WAŻNE 2: Akredytacje będą wydawane jedynie osobom pełnoletnim! Wnioski dotyczące osób poniżej 18 roku życia, nie będą rozpatrywane.

WAŻNE 3: Decyzja o przyznaniu akredytacji i ich ostatecznej ilości pozostaje w gestii Stowarzyszenia ŻKS ROW. ŻKS ROW może odmówić przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: media@zksrow.rybnik.com.pl do dnia 22 marca 2013. Pytania? Wątpliwości? Odpowiemy, dzwoń: 605 248 798

Bedą także przyznawane akredytacje jednorazowe, obowiązujące na konkretną imprezę rozgrywaną na stadionie w Rybniku - warunkiem ich otrzymanie będzie przesłanie kompletnego wniosku 72 godziny przed planowaną godziną rozpoczęcia imprezy, której wniosek dotyczy.

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA