K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Po prezentacji drużyny: Jesteśmy gotowi do walki o awans!

10 marca 2013 24

Dwie godziny przed sobotnią prezentacją Christian Hefenbrock zapytał: - Ilu kibiców będzie dziś na hali?
Kiedy usłyszał że spodziewamy się około 500 fanów, z uznaniem pokiwał głową. Tuż przed godziną 18., kiedy okazało się że sala wypełniła się niemal w całości, razem z Lewisem Bridgerem filmował smartfonem wypełnione trybuny hali w Boguszowicach. I przyznał, że lekko się stresuje, bo w tak okazałej prezentacji jeszcze udziału nie brał...

Ale największy stres przeżywał jednak nasz fighter, Rosjanin Ilja Czałow. Ilja niezbyt dobrze mówi w naszym języku, ale ostro się uczy. Bał się pytań prowadzących imprezę Pucka i Ficka, ale sprostał zadaniu. Po prezentacji wciąż lekko zagubiony mówił z uśmiechem, że kibice w Rybniku są bardzo życzliwi i serdeczni.

Christian Hefenbrock to największy poliglota wśród naszych zawodników. Przed imprezą zapytany przez prowadzących Pucka i Ficka w jakim języku można z nim porozmawiać, zaczął wymieniać: - Oczywiście niemiecki, angielski, francuski, szwedzki, trochę po polsku, no i po rosyjsku.
Ostatecznie stanęło na języku polskim, w którym Christian radzi sobie doskonale. No i mówi, to co chcemy usłyszeć: - Polskie dziewczyny są najładniejsze - zadeklarował podczas prezentacji. Przed jej rozpoczęciem rozmawialiśmy z nim także o kuchni. - Angielska jest tak fatalna, jak pogoda na wyspach. Polska jest doskonała! - deklarował z uśmiechem.

Zanim na parkiecie boguszowickiej hali pojawili się żużlowcu ŻKS ROW, zaprezentowali się miniżużlowcy Rybek Rybnik. Największą furorę zrobiła dwójka ścigająca się na motocyklach o pojemności 50 cc - Sebastian Borszcz i Paweł Trześniewski. Co ciekawe, ten drugi dojeżdża do nas z Opola. Kto widział ich na torze wie - chłopaki mają serce do walki, a w czasie sobotniej prezentacji udowodnili, że nerwy mają ze stali. Na pytania prowadzących odpowiadali spokojne, rzeczowo i bez szczególnych stresów. A to dobry znak :-)

Wierzymy, że sobotni wieczór w boguszowickiej hali był dobrym wprowadzeniem do sezonu 2013. Sezonu, w którym znów będziemy mogli być dumni z naszej drużyny!

Relację wideo z prezentacji zobaczysz TUTAJ .


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA