K. S. ROW Rybnik
Fot. Dominik Gajda

Prezentacja już 8 marca. Jak zdobyć wejściówki?

2 lutego 2015 8

8 marca o godzinie 18 rozpocznie się w Hali Sportowo - Widowiskowej w Rybniku - Boguszowicach prezentacja drużyny ŻKS ROW Rybnik na sezon 2015. Będą wszyscy zawodnicy, niespodzianki i efektowna oprawa. A na deser - każdy z zawodników naszego zespołu będzie do dyspozycji kibiców - zdjęcie, autograf? Jak zawsze nie będzie z tym problemu...
Tak jak w roku ubiegłym, wejście na nią będzie bezpłatne, ale obowiązywać będą wejściówki, które będzie można otrzymać w siedzibie klubu (stadion MOSiR, Rybnik ul. Gliwicka 72). W porównaniu z 2014 rokiem wprowadziliśmy jednak zmiany w systemie dystrybucji - wszystko po to, żeby jak najwięcej kibiców miało szansę obejrzeć prezentację zespołu. Tak więc:

- Pierwszą partię wejściówek (400 sztuk) rozdamy 16 lutego (poniedziałek). Zaczynamy o godz. 8, kończymy o godz. 13. UWAGA! Na ten dzień przypada dokładnie 400 wejściówek, a więc kto pierwszy ten lepszy! Jeśli o godz. 13 okaże się, że nie rozdaliśmy wszystkich planowanych na ten dzień wejściówek, będzie można je odbierać tego dnia do godz. 16. Potem przechodzą do puli dnia kolejnego.

- Drugą partię wejściówek (400 sztuk) rozdajemy 17 lutego (wtorek). Zaczynamy o godz. 15 i na zainteresowanych czekamy do godz. 18. I znów liczy się zasada, kto pierwszy ten lepszy...

WAŻNE: Jeden kibic może w tym roku otrzymać tylko 6 wejściówek!

A co jeśli nie uda Ci się zdobyć wejściówki na prezentację? Masz jeszcze szansę - 18 lutego ogłosimy konkurs, w którym wejściówki będzie mogło otrzymać aż 27 rodzin z naszego pięknego miasta! Dlaczego 27? Bo Rybnik ma właśnie tyle dzielnic, a my zapewnimy wejściówki dla jednej rodziny z każdej dzielnicy Rybnika.

Szczegóły konkursu podamy jednak dopiero 18 lutego...

 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA