K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Prezentacja drużyny za nami. Było wystrzałowo! (GALERIA i WIDEO)

8 marca 2015 21

W niedzielę 8 marca odbyła się prezentacja drużyny ŻKS ROW Rybnik na sezon 2015. Imprezę poprowadzili Tomasz Lorek oraz Wacław Troszka. Prezentacja rozpoczęła się filmem podsumowującym ubiegłoroczny sezon, zaś później przyszedł czas na gości. Jako pierwsi na kanapie zasiedli prezes rybnickiego klubu, Krzysztof Mrozek oraz prezydent miasta Rybnik, Piotr Kuczera. Obaj panowie dotarli zaprezentowali się publiczności na... motocyklach żużlowych. - Fajnie się na tym jeździ. Ja liczę, że rybniccy żużlowcy pokażą wszystkim jak się na tym jeździ. Niech ta drużyna pokaże, że Rybnik żużlem stoi! Fajnie byłoby, żeby w tej. drużynie panowała świetna atmosfera. Jesteśmy w stanie zrobić współnie naprawdę wiele - powiedział Piotr Kuczera. Warto też dodać, że prezydent miasta otrzymał od kibiców prezent - koszulkę z imieniem i nazwiskiem prezydenta Rybnika. 

Dowiedzieliśmy się także na prezentacji, że sponsorem głównym ŻKS ROW Rybnik została firma Termo-Rex. - Oprócz pieniędzy z miasta będą nas również sponsorować różne firmy. Możemy już teraz powiedzieć, że naszym głównym sponsorem będzie firma Termo-Rex. To będzie nasz drugi rok współpracy z tą spółką - oznajmił Krzysztof Mrozek. - Byliśmy już w tamtym roku. Lubimy Rybnik, lubimy żużel. Ten rok powinien być bardzo dobry dla rybnickiego klubu. W tym roku te pieniądze są duże. Jeśli wszystko podliczymy to ten awans powinien być - stwierdził Jacek Jussak, prezes Termo-Rexu. 

Prezentacja obfitowała w liczne atrakcje dla kibiców. Były sztuczne ognie, konkursy zdjęciowe oraz spotkania z żużlowcami po prezentacji. Warto też dodać, że niesamowitą umiejętność pokazał adept szkółki żużlowej - Dawid Jona, który zjechał ze schodów na rowerze górskim. Na imprezie zabrakło jedynie Ilii Czałowa, który ma problem z wizą oraz Maxa Fricke, który jest jeszcze w Australii. - Nie ukrywam, że ta prezentacja należała do jednej z najlepszych na której byłem - skomentował krótko Sebastian Ułamek. 

Przypomnijmy, że już w poniedziałek ma się odbyć pierwszy w tym roku trening na torze rybnickiej drużyny. Dla większości zawodników będzie to pierwsza okazja do wyjazdu na tor w tym roku. Start treningu o godzinie 15:30.


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  8
  16
  90
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  9
  14
  43
 • 3.
  Motor Lublin
  9
  11
  32
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  8
  11
  52
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  8
  10
  30
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  9
  8
  -28
 • 7.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  8
  4
  -48
 • 8.
  PGG ROW Rybnik
  9
  2
  -171
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA