K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Batchelor wysoko w Indywidualnych Mistrzostwach Elite League

21 marca 2015 4

Zwycięstwem Jasona Doyle'a zakończył się finał Indywidualnych Mistrzostw Elite League, który rozegrano na torze w Leicester. Podium uzupełnili Niels Kristian Iversen oraz Maciej Janowski. Na wysokim czwartym miejscu uplasował się nowy nabytek ŻKS-u ROW Rybnik, Troy Batchelor. Nieudane zawody zaliczył Chris Harris, który po dwóch seriach wycofał się z powody kontuzji nogi. 

Wyniki:
1. Jason Doyle (Leicester Lions) - 12 (2,3,3,2,2) + 1. miejsce w finale
2. Niels K. Iversen (King's Lynn Stars) - 12 (3,3,2,1,3) + 2. miejsce w finale
3. Maciej Janowski (Poole Pirates) - 13 (1,3,3,3,3) + 3. miejsce w finale
4. Troy Batchelor (Swindon Robins) - 9 (1,3,2,0,3) + 4. miejsce w finale
5. Scott Nicholls (Belle Vue Aces) - 10+1 (1,1,3,3,2)
6. Hans Andersen (Coventry Bees) - 10+w (3,1,3,0,3)
7. Fredrik Lindgren (Wolverhampton Wolves) - 8 (3,2,2,0,1)
8. Szymon Woźniak (Leicester Lions) - 8 (2,2,1,3,0)
9. Matej Zagar (Belle Vue Aces) - 7 (3,1,d,1,2)
10. Chris Holder (Poole Pirates) - 7 (2,2,2,0,1)
11. Bjarne Pedersen (Leicester Lions) - 6 (1,2,d,2,1)
12. Kenneth Bjerre (King's Lynn Stars) - 6 (2,1,1,2,0)
13. Nick Morris (Swindon Robins) - 4 (w,0,1,3,1)
14. Richard Lawson (Lakeside Hammers) - 4 (0,0,0,2,2)
15. Mikkel Bech (Lakeside Hammers) - 1 (0,0,0,1,d)
16. Chris Harris (Coventry Bees) - 0 (0,d)
17. Josh Auty (Leicester Lions) - 0 (0,w)
18. Josh Bates (Wolverhampton Wolves) - 0 (d,0)

Bieg po biegu:
1. Iversen, Bjerre, Pedersen, Bech
2. Zagar, Doyle, Nicholls, Lawson
3. Lindgren, Holder, Batchelor, Harris
4. Andersen, Woźniak, Janowski, Auty, Morris (w)
5. Janowski, Holder, Zagar, Bech
6. Iversen, Lindgren, Nicholls, Morris
7. Batchelor, Pedersen, Andersen, Lawson
8. Doyle, Woźniak, Bjerre, Harris (d)
9. Nicholls, Batchelor, Woźniak, Bech
10. Andersen, Iversen, Bates (d), Zagar (d)
11. Doyle, Holder, Morris, Pedersen (d)
12. Janowski, Lindgren, Bjerre, Lawson
13. Morris, Lawson, Bech, Auty (w/u)
14. Janowski, Doyle, Iversen, Batchelor
15. Woźniak, Pedersen, Zagar, Lindgren
16. Nicholls, Bjerre, Holder, Andersen
17. Andersen, Doyle, Lindgren, Bech (d)
18. Iversen, Lawson, Holder, Woźniak
19. Janowski, Nicholls, Pedersen, Bates
20. Batchelor, Zagar, Morris, Bjerre

Półfinał:
Doyle, Batchelor, Nicholls, Andersen (w/u)

Finał:
Doyle, Iversen, Janowski, Batchelor


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    Fogo Unia Leszno
    0
    0
    0
  • 2.
    Betard Sparta Wrocław
    0
    0
    0
  • 3.
    Stelmet Falubaz Zielona Góra
    0
    0
    0
  • 4.
    Eltrox Włókniarz Częstochowa
    0
    0
    0
  • 5.
    MRGARDEN GKM Grudziądz
    0
    0
    0
  • 6.
    Speed Car Motor Lublin
    0
    0
    0
  • 7.
    truly.work Stal Gorzów
    0
    0
    0
  • 8.
    PGG ROW Rybnik
    0
    0
    0




OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA