K. S. ROW Rybnik
Fot. Marcin Kubiak (Leszno)

Sebastian Ułamek i Damian Baliński w finale Złotego Kasku

26 marca 2015 3

Sebastian Ułamek i Damian Baliński pomyślnie przeszli eliminacje do Złotego Kasku. "Seba" zajął drugie miejsce podczas zawodów w Krośnie, zaś "Bally" był trzeci w Rawiczu. Już 4 kwietnia w Lublinie odbędzie się finał tego turnieju. 

Wyniki w Krośnie:
1. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 12 (3,3,3,w,3)
2. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik) - 12 (3,3,1,2,3)
3. Dawid Lampart (PGE Stal Rzeszów) - 12 (3,2,3,1,3)
4. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz) - 12 (3,2,2,3,2)
5. Karol Baran (PGE Stal Rzeszów) - 10 (1,3,2,2,2)
---------------------------------------------------
6. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - (0,2,1,3,3)
7. Paweł Miesiąc (Speedway Wanda Instal Kraków) - (1,2,3,3,d)
8. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - (2,1,2,3,1)
9. Paweł Przedpełski (KS Toruń) - (1,1,3,1,1)
10. Rafał Trojanowski (Speedway Wanda Instal Kraków) - (2,1,2,2,d)
11. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - (2,0,0,2,2)
12. Ernest Koza (Unia Tarnów) - (2,3,w,u,-)
13. Maciej Kuciapa (Speedway Wanda Instal Kraków) - (t,1,1,1,2)
14. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów) - (1,0,1,1,0)
15. Dawid Matura (KSM Krosno) - (u,0,0,0,1)
16. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) - (0,t,0,-,-)

Wyniki w Rawiczu:
1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 14 (3,3,3,2,3)
3. Damian Baliński (ŻKS ROW Rybnik) - 11 (1,3,3,1,3)
4. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 11 (2,1,3,3,2)
5. Norbert Kościuch (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 11 (2,2,2,2,3)
---------------------------------------------------
6. Rune Holta (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - (1,2,2,1,2) - rezerwowy
---------------------------------------------------
7. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) - (2,3,w,0,2)
8. Łukasz Sówka (PGE Stal Rzeszów) - (3,0,1,1,2)
9. Robert Miśkowiak (Polonia Bydgoszcz) - (1,2,d,3,1)
10. Piotr Świderski (Stal Gorzów) - (0,1,2,3,d)
11. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) - (2,1,2,1,w)
12. Wojciech Lisiecki (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - (1,1,1,2,d)
13. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - (3,0,0,d,d)
14. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - (0,1,0,1,1)
15. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz) - (2,d,d,d,-)
16. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - (0,0,2,d,-)
17. Mariusz Staszewski (Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz) - (w,-,-,-,-)

Źródło: SportoweFakty.pl

NAJBLIŻSZY MECZ
PGG ROW Rybnik
niedziela
25 sierpnia
14:30
Unia Tarnów

KUP BILET ONLINE

GALERIA KIBICA

SKLEP KIBICA

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49