K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Batchelor i Harris wysoko w Memoriale Boba Kilby'ego, 9 miejsce Fricke

26 marca 2015 3

Triumfatorem Memoriału Boba Kilby'ego został Scott Nicholls. Na wysokich lokatach uplasowali się zawodnicy rybnickiego klubu - Troy Batchelor i Chris Harris. 

Wyniki:
1. 
Scott Nicholls - 13+3 (1,3,3,3,3)
2. Hans Andersen - 13+2 (3,3,3,1,3)
3. Fredrik Lindgren - 13+1 (3,3,3,2,2)
4. Troy Batchelor - 11 (3,1,2,2,3)
5. Chris Harris - 11 (2,2,2,3,2)
6. Nick Morris - (2,2,d,2,3)
7. Justin Sedgmen - 9 (3,w,2,2,2)
8. Josh Grajczonek - 8 (2,3,0,3,0)
9. Max Fricke - 7 (1,2,0,3,1)
10. Sam Masters - 7 (2,1,1,1,2)
11. Brady Kurtz - 5 (1,2,2,0,w)
12. Bjarne Pedersen - 4 (0,0,3,1,0)
13. Zdenek Simota - 4 (0,1,1,1,1)
14. Steve Worrall - 3 (1,1,1,0,0)
15. Charles Wright - 2 (0,0,1,0,1)
16. Lewis Rose - 1 (0,0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. 
(67,46) Lindgren, Grajczonek, Nicholls, Rose
2. (67,02) Andersen, Morris, Fricke, Wright
3. (67,84) Sedgmen, Harris, Kurtz, Pedersen
4. (66,96) Batchelor, Masters, Worrall, Simota
5. (67,40) Andersen, Harris, Worrall, Rose
6. (68,43) Grajczonek, Kurtz, Simota, Wright
7. (67,52) Nicholls, Fricke, Masters, Pedersen
8. (??:??) Lindgren, Morris, Batchelor, Sedgmen (u/w)
9. (68,18) Pedersen, Batchelor, Wright, Rose
10. (68,30) Andersen, Sedgmen, Masters, Grajczonek
11. (68,05) Nicholls, Harris, Simota, Morris (d/4)
12. (69,08) Lindgren, Kurtz, Worrall, Fricke
13. (68,08) Fricke, Sedgmen, Simota, Rose
14. (68,05) Grajczonek, Morris, Pedersen, Worrall
15. (68,12) Nicholls, Batchelor, Andersen, Kurtz
16. (69,12) Harris, Lindgren, Masters, Wright 
17. (68,55) Morris (15 m), Masters, Rose, Kurtz (u/w)
18. (67,92) Batchelor, Harris, Fricke, Grajczonek
19. (67,95) Nicholls, Sedgmen, Wright, Worrall
20. (69,90) Andersen, Lindgren, Simota, Pedersen

Bieg dodatkowy:
21.
 (67,80) Nicholls, Andersen, Lindgren

Źródło : SportoweFakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49