K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Bardzo dobry mecz Harrisa i Northa w Elite League, gorszy występ Frickego

10 kwietnia 2015 0

W piątek odbyły się dwa spotkania Elite League w których wystąpiło trzech zawodników rybnickiego klubu - Chris Harris, Dakota North oraz Max Fricke. Najlepiej spisali się "Bomber" oraz Australijczyk, którzy zdobyli odpowiednio 10 i 12 punktów. 

Wyniki:

Coventry Bees - 41
1. Hans Andersen - 2 (1,1,0,d)
2. Cameron Heeps (gość) - 4+1 (0,2,1*,1)
3. Daniel King - 7 (1,3,0,3)
4. Joonas Kylmaekorpi - 9+3 (1,2*,3,2*,1*)
5. Chris Harris - 10 (w,3,2,3,2)
6. Jason Garrity - 5+1 (2,1*,2,w)
7. James Sarjeant - 4+1 (1*,0,w,3)

Poole Pirates - 48
1. Chris Holder - 5 (3,1,1,u)
2. Rory Schlein (gość) - 11+3 (2*,3,1*,3,2*,0)
3. Dakota North - 12 (3,u,3,2,1,3)
4. Kacper Gomólski - 5 (3,2,u,0)
5. Maciej Janowski - 2+1 (2*,d,-,-)
6. Stefan Nielsen (gość) - 1+1 (0,0,1*)
7. Kyle Newman - 12+1 (3,2*,2,3,2)

Bieg po biegu:
1. Holder, Schlein, Andersen, Heeps 1:5
2. Newman, Garrity, Sarjeant, Nielsen 3:3 (4:8)
3. North, Janowski, King, Harris (w) 1:5 (5:13)
4. Gomólski, Newman, Kylmaekorpi, Sarjeant 1:5 (6:18)
5. Schlein, Heeps, Garrity, Nielsen 3:3 (9:21)
6. King, Kylmakorpi, Holder, Janowski (d) 5:1 (14:22)
7. Harris, Gomólski, Andersen, North (u) 4:2 (18:24)
8. Kylmaekorpi, Newman, Schlein, Sarjeant (w) 3:3 (21:27)
9. Newman, Garrity, Heeps, Gomólski (u) 3:3 (24:30)
10. Schlein, Harris, Holder, King 2:4 (26:34)
11. North, Schlein, Heeps, Andersen 1:5 (27:39)
12. Sarjeant, Newman, Nielsen, Garrity (w) 3:3 (30:42)
13. Harris, North, Andersen (d), Holder (u) 3:2 (33:44)
14. King, Kylmaekorpi, North, Gomólski 5:1 (38:45)
15. North, Harris, Kylmaekorpi, Schlein 3:3 (41:48)

Słabiej spisał się tym razem Max Fricke, który w barwach Swindon Robins zdobył zaledwie cztery "oczka". 

Wyniki:

The Lakeside Hammers - 62
1. Andreas Jonsson - 12+1 (2*,3,1,3,3)
2. Kim Nilsson - 9 (3,3,3,0)
3. Mikkel Bech - 12+2 (3,2*,2,3,2*)
4. Edward Kennett - 11+1 (3,3,3,2*)
5. Richard Lawson - 6+3 (2*,1,1*,2*)
6. Adam Ellis - 7+1 (2*,1,d,1,3)
7. Ashley Birks - 5+1 (3,d,w,2*)

 

Swindon Robins - 28
1. Scott Nicholls (gość) - 9 (1,1!,3,3,1,d)
2. Max Fricke (gość) - 4 (0,2,2,0,0)
3. Nick Morris - 5+1 (1,0,2,2*,0)
4. Grzegorz Zengota - 6 (0,2,u,2,1,1)
5. Troy Batchelor - Z/Z
6. Ben Morley (gość) - 2+1 (u,0,1*,1)
7. Josh Bates (gość) - 2+1 (1,1*,0,w)

Bieg po biegu:
1. Nilsson, Jonsson, Nicholls, Fricke 5:1
2. Birks, Ellis, Bates, Morley (u) 5:1 (10:2)
3. Bech, Lawson, Morris, Zengota 5:1 (15:3)
4. Kennett, Zengota, Bates, Birks (d) 3:3 (18:6)
5. Nilsson, Fricke, Ellis, Morley 4:2 (22:8)
6. Kennett, Bech, Nicholls(1!), Morris 5:1 (27:9)
7. Jonsson, Morris, Lawson, Zengota (u) 4:2 (31:11)
8. Kennett, Fricke, Morley, Ellis (d) (Birks - w/2min) 3:3 (34:14)
9. Nilsson, Zengota, Ellis, Bates 4:2 (38:16)
10. Nicholls, Bech, Lawson, Fricke 3:3 (41:19)
11. Nicholls, Morris, Jonsson, Nilsson 1:5 (42:24)
12. Ellis, Birks, Morley, Bates (w) 5:1 (47:25)
13. Jonsson, Lawson, Nicholls, Fricke 5:1 (52:26)
14. Bech, Kennett, Zengota, Morris 5:1 (57:27)
15. Jonsson, Bech, Zengota, Nicholls (d) 5:1 (62:28)

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49