K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Cała drużyna zasłużyła na to zwycięstwo - ŻKS ROW Rybnik vs Speedway Wanda Kraków (WYPOWIEDZI)

12 kwietnia 2015 3

Jan Grabowski (trener ŻKS-u ROW Rybnik): Wszyscy się cieszymy z tego wyniku, cała drużyna zasłużyła na to zwycięstwo. Nie wszystkim może wyszło tak jakby sobie życzyli, ale to było dopiero pierwsze spotkanie. Czeka nas sprawdzian w Bydgoszczy i tam będę mógł więcej powiedzieć na temat formy zawodników. To jest jeden z tych zespołów, którzy myślą o play-offach

Dakota North (zawodnik ŻKS-u ROW Rybnik): Mam nadzieję, że podczas następnego meczu będę miał więcej szczęścia, bo dzisiaj tego mi brakowało. Tor był całkiem przyjemny. Nasz zespół sobie na nim poradził, więc było dobrze. To jest długi sezon, mamy dobrą drużynę, więc mamy nadzieję, że skończymy na szczycie tabeli.

Chris Harris (zawodnik ŻKS-u ROW Rybnik): Drużyna zaliczyła dobry start sezonu, jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zwycięstwa. Czuję się lepiej na motocyklach. Sprzęt również się spisuje bardzo dobrze. Mam nadzieję, że jest to początek dobrego sezonu w moim wykonaniu. Mamy jedną z najlepszych drużyn w lidze, więc zdecydowanie myślę, że możemy awansować do Ekstraligi.

Michał Finfa (menedżer Speedway Wandy Instal Kraków): To było brutalne zetknięcie się z pierwszą ligą. Przyjechaliśmy na bardzo trudny teren, ale nie ma wątpliwości, że daliśmy tutaj ciała. Trzeba pomyśleć o czymś, żeby było następnym razem lepiej. W moim przekonaniu Rybnik jest faworytem do zwycięstwa całej ligi. Poczekajmy chwilę, a myślę, że na naszym terenie parę zwycięstw zanotujemy. Proszę o cierpliwość.

Maciej Kuciapa (zawodnik Speedway Wandy Instal Kraków): Gospodarze na torze byli bardzo szybcy. My cały czas szukaliśmy ustawień. To jest przykre dla nas, że nie nawiązaliśmy żadnej walki. Czeka nas dużo pracy nad sprzętem i sobą, by jak najlepiej przygotować się do następnego meczu.

Wypowiedzi zebrał Marcin Karwot


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 2.
  Fogo Unia Leszno
  3
  6
  40
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  3
  4
  -5
 • 4.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  3
  2
  4
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  3
  2
  -12
 • 6.
  Motor Lublin
  3
  2
  -20
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  3
  2
  -41
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA