K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Przyzwoity występ Balińskiego w Lublinie, słabe zawody Ułamka.

14 kwietnia 2015 11

We wtorek w Lublinie odbył się finał Złotego Kasku. Oprócz trofeum tego turnieju stawką tych zawodów były miejsca w eliminacjach do GP i SEC. W Lublinie wystąpiła dwójka zawodników ŻKS-u ROW Rybnik - Damian Baliński oraz Sebastian Ułamek. Niestety nie zdobyli oni przepustki do międzynarodowych imprez.

Wyniki:
1. 
Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 14 (3,3,2,3,3)
2. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów) - 13 (3,1,3,3,3)
3. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 12 (2,3,1,3,3)
4. Karol Baran (PGE Stal Rzeszów) - 10+3 (2,3,3,2,w)
5. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 10+2 (3,3,3,0,1)
6. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) - 10+d (3,2,d,2,3)
------------------------------------------------------------------------------
7. 
Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 9 (0,1,3,3,2)
8. Damian Baliński (ŻKS ROW Rybnik) - 9 (2,1,2,2,2)
9. Norbert Kościuch (Łączyńscy Carbon Start Gniezno) - 6 (1,0,2,1,2)
10. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 6 (1,2,1,1,1)
11. Bartosz Zmarzlik (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 6 (w,1,2,2,1)
12. Daniel Jeleniewski (GKM Grudziądz) - 4 (d,2,d,1,1)
13. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 3 (0,0,1,0,2)
14. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 3 (1,2,d,0,d)
15. Dawid Lampart (PGE Stal Rzeszów) - 3 (1,0,1,1,w)
16. Sebastian Ułamek (ŻKS ROW Rybnik) - 2 (2,0,d,0,w)

Bieg po biegu:
1. 
Jędrzejak, Baran, Lampart, Zmarzlik (w/2min)
2. Prz. Pawlicki, Ułamek, Pieszczek, K. Jabłoński
3. M. Jabłoński, Baliński, Kościuch, Szczepaniak
4. Protasiewicz, Pi. Pawlicki, Musielak, Jeleniewski (d/start)
5. Prz. Pawlicki, Jeleniewski, Zmarzlik, Kościuch
6. Protasiewicz, Jędrzejak, Baliński, K. Jabłoński 
7. Pi. Pawlicki, Pieszczek, Szczepaniak, Lampart
8. Baran, Musielak, M. Jabłoński, Ułamek
9. Szczepaniak, Zmarzlik, K. Jabłoński, Musielak (d/1)
10. M. Jabłoński, Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Jędrzejak (d/4)
11. Protasiewicz, Kościuch, Lampart, Ułamek (d/4)
12. Baran, Baliński, Pieszczek, Jeleniewski (d/start)
13. M. Jabłoński, Zmarzlik, Pieszczek, Protasiewicz
14. Szczepaniak, Jędrzejak, Jeleniewski, Ułamek
15. Prz. Pawlicki, Baliński, Lampart, Musielak
16. Pi. Pawlicki, Baran, Kościuch, K. Jabłoński
17. Pi. Pawlicki, Baliński, Zmarzlik, Ułamek (w/2min)
18. Jędrzejak, Kościuch, Pieszczek, Musielak (d/3)
19. M. Jabłoński, K. Jabłoński, Jeleniewski, Lampart (w/2min)
20. Prz. Pawlicki, Szczepaniak, Protasiewicz, Baran (u/w)

 

Bieg dodatkowy:
21. Baran, Protasiewicz, Jędrzejak (d/2) 

Punktacja za SportoweFakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49