K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Słaby występ Fricke'a w SBPC, bardzo dobry mecz Harrisa w Elite League.

9 maja 2015 3
W sobotę na torze w Esbjerg odbył się kolejny turniej z cyklu Speedway Best Pairs Cup. W barwach Australii wystartował Max Fricke. Sobotni wieczór nie był jednak zbyt udany dla młodego Australijczyka, gdyż zdobył tylko 2 punkty oraz bonus. 
 
Wyniki:
I Dania - 29
1. Nicki Pedersen - 16+2 (3,3,3,2*,2*,3)
2. Niels Kristian Iversen - 13+3 (2*,1,2*,3,3,2*)
15. Peter Kildemand - NS
 
II Polska - 24
13. Jarosław Hampel - 14+1 (2,1,3,3,2*,3)
14. Piotr Pawlicki - 10+2 (0,3,2*,2*,3,t)
21. Krzysztof Buczkowski - NS
 
III Rosja - 20
9. Grigorij Łaguta - 10+3 (2*,2*,1,2,1,2*)
10. Artiom Łaguta - 10+1 (3,3,0,1*,0,3)
 
IV Szwecja - 16
3. Thomas H. Jonasson - 6+1 (-,3,0,u,2,1*)
4. Peter Ljung - 0 (0,w,-,-,-,-)
16. Linus Sundstroem - 10+1 (1,3,3,1*,2)
V Wielka Brytania - 14
7. Rory Schlein - 8+1 (3,1,2,0,1,1*)
8. Robert Lambert - 6+2 (2*,0,1*,1,0,2)
 
VI Australia - 13
11. Chris Holder - 11 (1,2,0,2,3,3)
12. Max Fricke - 2+1 (0,0,1,1*,0,0)
20. Davey Watt - NS
 
VII Niemcy - 10
5. Kevin Woelbert - 9 (1,2,1,3,1,1)
6. Tobias Kroner - 1+1 (0,1*,0,-,-,-)
17. Rene Deddens - 0 (0,0,0)
Bieg po biegu:
1. Pedersen, Iversen, Sundstroem, Ljung 5:1
2. Schlein, Lambert, Woelbert, Kroner 5:1
3. A. Łaguta, G. Łaguta, Holder, Fricke 5:1
4. Pedersen, Hampel, Iversen, Pawlicki 4:2
5. Jonasson, Woelbert, Kroner, Ljung (u/w) 3:3
6. A. Łaguta, G. Łaguta, Schlein, Lambert 5:1
7. Pawlicki, Holder, Hampel, Fricke 4:2
8. Pedersen, Iversen, Woelbert, Kroner 5:1 
9. Sundstroem, Schlein, Lambert, Jonasson 3:3
10. Hampel, Pawlicki, G. Łaguta, A. Łaguta 5:1
11. Iversen, Pedersen, Fricke, Holder 5:1
12. Sundstroem, G. Łaguta, A. Łaguta, Jonasson (u/4) 3:3
13. Woelbert, Holder, Fricke, Deddens 3:3
14. Hampel, Pawlicki, Lambert, Schlein 5:1
15. Iversen, Pedersen, G. Łaguta, A. Łaguta 5:1
16. Holder, Jonasson, Sundstroem, Fricke 3:3
17. Pawlicki, Hampel, Woelbert, Deddens 5:1
18. Pedersen, Iversen, Schlein, Lambert 5:1
19. Hampel, Sundstroem, Jonasson, Pawlicki (t) 3:3
20. A. Łaguta, G. Łaguta, Woelbert, Deddens 5:1
21. Holder, Lambert, Schlein, Fricke 3:3
 
W jedynym sobotnim meczu Elite League ekipa Leicester Lions przegrała na własnym torze z Coventry Bees 42:48. W zespole Pszczół ujrzeliśmy Chrisa Harrisa. Brytyjczyk zaliczył bardzo dobre spotkanie, bowiem zdobył 9 punktów i dwa bonusy. 
 

Wyniki:

Leicester Lions - 42
1. Jason Doyle - 15 (3,1,3,2,3,3)
2. Aaron Summers (gość) - 5+2 (2*,1*,0,2,0)
3. Brady Kurtz (gość) - 4 (0,0,2,0,2)
4. Szymon Woźniak - 10+2 (2,2,3,1*,1*,1)
5. Bjarne Pedersen - Z/Z
6. Steve Worrall (gość) - 7 (2,2,1,0,2)
7. Simon Lambert - 1+1 (0,0,1*)

Coventry Bees - 48
1. Nick Morris (gość) - 6 (w,1,3,2)
2. Stuart Robson - 0 (0,0,0,-)
3. Joonas Kylmaekorpi - 11 (3,2,3,3,0)
4. Daniel King - 5+1 (3,1*,1,0)
5. Chris Harris - 9+2 (2*,3,1,1*,2)
6. Jason Garrity - 12 (1,3,3,2,0,3)
7. James Sarjeant - 5 (1,1,3,d)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Summers, Garrity, Robson (Morris - w/2min) 5:1
2. Garrity, Worrall, Sarjeant, Lambert 2:4 (7:5)
3. Kylmaekorpi, Harris, Doyle, Kurtz 1:5 (8:10)
4. King, Woźniak, Sarjeant, Lambert 2:4 (10:14)
5. Garrity, Worrall, Summers, Robson 3:3 (13:17)
6. Harris, Woźniak, Morris, Kurtz 2:4 (15:21)
7. Doyle, Kylmaekorpi, King, Summers 3:3 (18:24)
8. Woźniak, Garrity, Worrall, Robson 4:2 (22:26)
9. Sarjeant, Summers, King, Worrall 2:4 (24:30)
10. Morris, Kurtz, Wozniak, Garrity 3:3 (27:33)
11. Kylmaekorpi, Doyle, Harris, Summers 2:4 (29:37)
12. Garrity, Worrall, Lambert, Sarjeant (d) 3:3 (32:40)
13. Doyle, Morris, Harris, Kurtz 3:3 (35:43)
14. Kylmaekorpi, Kurtz, Woźniak, King 3:3 (38:46)
15. Doyle, Harris, Wozniak, Kylmaekorpi 4:2 (42:48

Punktacje za SportoweFakty.pl

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49