K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Krzysztof Mrozek: Łódź pozwoliła nam na wiele

11 maja 2015 8

Niedzielne spotkanie było drugim meczem ligowym rozegranym na Stadionie Miejskim w Rybniku w tym roku. Po raz kolejny żużlowcy ŻKS-u ROW Rybnik zdobyli na swoim owalu więcej niż 60 punktów. - Wzorowo oceniam to spotkanie. Nie ma słabych punktów w rybnickiej drużynie. Każdy jedzie swoje, należy się cieszyć. Wygrywamy wysoko - mecze są nudne, przegramy - mecze są złe, remisujemy - jest niezadowolenie, że mogliśmy wygrać. Każde spotkanie ma swoją dramaturgię. Tak się jedzie jak przeciwnik pozwala, a nam Łódź pozwoliła na wiele - powiedział po meczu Krzysztof Mrozek.

Przed niedzielnym meczem sternik ŻKS-u ROW otrzymał nietypową obietnicę. Witold Skrzydlewski zaproponował mu bowiem... darmowy pochówek. - Spędziłem z Panem Witoldem bardzo przyjemne dwie godziny w studio telewizyjnym. Cenię Witolda Skrzydlewskiego za to, że zawsze mówi to co myśli. Gada uczciwie i szczerze. Mi też pewnie byłoby mi przykro gdyby rybnicka drużyna dostała takie "bęcki" jakie dostał Orzeł w Rybniku. To jest sport - stwierdził prezes rybnickiego klubu.

Kolejny mecz rybniczan już w następną niedzielę. Żużlowcy ŻKS-u ROW zagoszczą wtedy w Ostrowie Wielkopolskim. - Każde zawody chcemy wygrać, a przede wszystkim przejechać je bezpiecznie. Nie wiem, czy w Ostrowie będziemy jechać osłabionym składem. Piłka jest w tej chwili po stronie naszych przyjaciół z Ostrowa i GKSŻ. Każdy dba o swoje interesy, lecz trzeba być w tym wszystkim konsekwentnym. Jeżeli dwa lata temu Pan Mirosław Wodniczak mówi, że gra fair to teraz wiedząc o tym, iż mamy 17 maja problemy z dojazdem Troya i Chrisa, powinien zachować się do końca czysto. Wydaje mi się, że mecz tak dwóch dobrych drużyn w optymalnych składach jest widowiskiem, które może pokazać Telewizja Polska, zaś stadion zagoszczą tłumy kibiców - zakończył Krzysztof Mrozek.


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  4
  8
  46
 • 2.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  4
  5
  -5
 • 4.
  Motor Lublin
  4
  4
  8
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  4
  3
  -12
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  4
  2
  -2
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  4
  2
  -69
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA