K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elite League: Bardzo dobry mecz Batchelora, słaby występ Fricke'a.

11 maja 2015 0

W poniedziałek odbył się jeden mecz Elite League w którym drużyna Belle Vue Aces mierzyła się ze Swindon Robins. Bardzo dobry mecz w barwach Rudzików zaliczył Troy Batchelor, który zdobył 9 pkt i dwa bonus, przez co potwierdził swoją dobrą formę. W barwach Asów wystąpił Max Fricke, lecz młodziutki Australijczyk zdobył tylko 4 "oczka". 

Belle Vue Aces - 46

1. Matej Zagar - 9+1 (2,2,3,0,2*)
2. Max Fricke - (0,1,3,0)
3. Josh Grajczonek - 5+1 (0,1,2*,2)
4. Craig Cook - 6 (3,0,3,0)
5. Scott Nicholls - 9+1 (1,1*,3,1,3)
6. Steve Worrall - 10+2 (3,2*,3,2*,u)
7. Stefan Nielsen - 3 (0,1,2)

Swindon Robins - 44
1. Peter Kildemand - 9+1 (3,2*,1,3,0)
2. Kyle Howarth - 5 (1,2,2,0)
3. Nick Morris - 11 (3,3,2,3)
4. Grzegorz Zengota - 1 (w,0,1,-)
5. Troy Batchelor - 9+3 (2*,3,1*,2*,1)
6. Lewis Rose - 2+1 (1*,0,0,1)
7. Charles Wright - 7 (2,1,0,3,1)

Bieg po biegu:
1. Kildemand, Zagar, Howarth, Fricke 2:4
2. Worrall, Wright, Rose, Nielsen 3:3 (5:7)
3. Morris, Batchelor, Nicholls, Grajczonek 1:5 (6:12)
4. Cook, Worrall, Wright, Zengota (w) 5:1 (11:13)
5. Worrall, Howarth, Fricke, Rose 4:2 (15:15)
6. Batchelor, Kildemand, Grajczonek, Cook 1:5 (16:20)
7. Morris, Zagar, Nicholls, Zengota 3:3 (19:23)
8. Cook, Howarth, Nielsen, Rose 4:2 (23:25)
9. Fricke, Worrall, Zengota, Wright (w/u) 5:1 (28:26)
10. Nicholls, Grajczonek, Kildemand, Howarth 5:1 (33:27)
11. Zagar, Morris, Batchelor, Fricke 3:3 (36:30)
12. Wright, Nielsen, Rose, Worrall (u) 2:4 (38:34)
13. Kildemand, Batchelor, Nicholls, Zagar 1:5 (39:39)
14. Morris, Grajczonek, Wright, Cook 2:4 (41:43)
15. Nicholls, Zagar, Batchelor, Kildemand 5:1 (46:44)

Punktacja za SportoweFakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49