K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Po raz pierwszy widziałem taki tłum kibiców - wypowiedzi po meczu ŻKS ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils

4 czerwca 2015 34

Jan Grabowski (trener ŻKS ROW Rybnik): Po dzisiejszym meczu wytworzyła się taka sytuacja, że mamy realną szansę na to, abyśmy przynajmniej zdobyli w dwumeczu punkt bonusowy. Za dziesięć dni czeka nas jednak kolejny bardzo ważny pojedynek. Jest to kolejny krok w stronę fazy play-off. W taj chwili już powoli układa się tabela. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Osobiście nie spodziewałem się takiego wysokiego zwycięstwa. Gratuluję naszej drużynie. Wygraliśmy wysoko, ale naprawdę było wiele wspaniałych pojedynków na dzisiejszym torze, więc gratuluję także gościom. Jeżeli nic się nie wydarzy, to prawdopodobnie ten skład będzie jechał przeciwko drużynie ostrowskiej.

Max Fricke (ŻKS ROW Rybnik): W drużynie z Rybnika czuję się bardzo dobrze. Co prawda to był dopiero mój drugi występ w barwach tej drużyny, ale podoba mi się. Koledzy są świetni, potrafią jeździć w parze i współpracować. Po raz pierwszy widziałem taki tłum kibiców i jestem pod wrażeniem.

Nikołaj Kokin (trener Lokomotiv Daugavpils): Myślałem, że będą to łatwiejsze zawody. Gospodarze czuli się na swoim torze zdecydowanie lepiej. Moja drużyna miała tutaj spore problemy. Mecz był dla nas bardzo trudny. Myślę jednak, że na własnym torze pokażemy więcej i uda nam się wygrać tak, jak działo się to do tej pory. Pojedziemy na sto procent.

Antonio Lindbaeck (Lokomotiv Daugavpils): Przyjeżdżając tutaj wiedziałem, że to będzie bardzo trudne spotkanie. Sporo trenowaliśmy, bo byliśmy świadomi, że to nie jest łatwy tor. Mieliśmy problemy i sporo czasu zajęło znalezienie odpowiednich ustawień w motocyklach i obranie odpowiednich ścieżek na torze. Rybnik to jedno z moich ulubionych miejsc do ścigania i lubię tutaj przyjeżdżać. Spędziłem tutaj dobry czas i z dzisiejszego meczu jestem zadowolony.

Wypowiedzi dzięki uprzejmości Malwiny Pawlaszczyk. 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  3
  6
  60
 • 2.
  Fogo Unia Leszno
  3
  6
  40
 • 3.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  3
  4
  -5
 • 4.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  3
  2
  4
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  3
  2
  -12
 • 6.
  Motor Lublin
  3
  2
  -20
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  3
  2
  -41
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  3
  0
  -26
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA