K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elite League: Świetny występ Northa, przeciętny Harris

18 czerwca 2015 6

W środowym meczu Elite League zespół Poole Pirates pokonał Coventry Bees 53:37. W zespole Piratów wystąpił Dakota North, który zdobył 11 punktów oraz dwa bonusy. W drużynie gości wystartować zaś Chris Harris, który zdołał uzbierać 7 "oczek" i bonus. 

Wyniki:

Poole Pirates - 53
1. Chris Holder - 14 (3,2,3,3,3)
2. Davey Watt - 8+1 (2*,3,3,0)
3. Dakota North - 11+2 (2*,2,3,2,2*)
4. Kacper Gomólski - 5+3 (1*,1*,2,1*)
5. Maciej Janowski - 7+2 (3,1*,2*,1)
6. Paul Starke - 1 (0,0,0,1)
7. Kyle Newman - 7+1 (1,2,1*,3)

Coventry Bees - 37
1. Hans Andersen - 1 (0,w,1,0)
2. Stuart Robson - 3 (1,2,w,0)
3. Joonas Kylmaekorpi - 5 (0,3,2,0)
4. Daniel King - 9 (3,0,2,3,1)
5. Chris Harris - 7+1 (1,3,1*,2,0)
6. Jason Garrity - 9+3 (2*,1*,3,1*,2)
7. James Sarjeant - 3 (3,0,u)

Bieg po biegu:
1. Holder, Watt, Robson, Andersen 5:1
2. Sarjeant, Garrity, Newman, Starke 1:5 (6:6)
3. Janowski, North, Harris, Kylmaekorpi 5:1 (11:7)
4. King, Newman, Gomólski, Sarjeant 3:3 (14:10)
5. Watt, Robson, Garrity, Starke 3:3 (17:13)
6. Harris, North, Gomólski, Andersen (w) 3:3 (20:16)
7. Kylmaekorpi, Holder, Janowski, King 3:3 (23:19)
8. Garrity, Gomólski, Newman, Robson (w) 3:3 (26:22)
9. Watt, King, Garrity, Starke 3:3 (29:25)
10. North, Janowski, Andersen, Robson 5:1 (34:26)
11. Holder, Kylmaekorpi, Harris, Watt 3:3 (37:29)
12. Newman, Garrity, Starke, Sarjeant (u) 4:2 (41:31)
13. Holder, Harris, Janowski, Andersen 4:2 (45:33)
14. King, North, Gomólski, Kylmaekorpi 3:3 (48:36)
15. Holder, North, King, Harris 5:1 (53:37)

Za SportoweFakty.pl

NAJBLIŻSZY MECZ
PGG ROW Rybnik
niedziela
25 sierpnia
14:30
Unia Tarnów

KUP BILET ONLINE

GALERIA KIBICA

SKLEP KIBICA

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49