K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Elite League: Trójka rybniczan startowała w czwartek

19 czerwca 2015 1

W jedynym czwartkowym meczu Elite League Belle Vue Aces pokonało na wyjeździe Swindon Robins 53:39. Liderem Asów był zawodnik rybnickiego klubu - Max Fricke, który zdobył 10 punktów i bonus. Ponadto w drużynie wystartowali Dakota Northa (jako gość) oraz Troy Batchelor. Dakota zdobył 11 punktów i bonus, zaś "Batch" tylko cztery "oczka".

Punktacja:

Swindon Robins - 39
1. Nick Morris - (0,0,3,1)
2. Kyle Howarth - (1,1,4!,0)
3. Dakota North (gość) - 11+1 (0,3,3,3,2*)
4. Grzegorz Zengota - 11+1 (2,2*,3,1,3)
5. Troy Batchelor - (3,1,0,d)
6. Lewis Rose  - (1,0,0,w)
7. James Wright (gość) - 2+1 (0,1*,0,1)

Belle Vue Aces - 53
1. Matej Zagar - 8+1 (3,1,1*,3)
2. Max Fricke - 10+1 (2*,3,2,2,1)
3. Craig Cook - 7+2 (1*,3,1*,2,0)
4. Sam Masters (gość) - 8+1 (3,2*,3,0)
5. Scott Nicholls - 6+1 (2,0,2,2*)
6. Steve Worrall - 9+2 (3,2*,1*,3)
7. Stefan Nielsen - 5+2 (2*,0,1,2*)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Fricke, Howarth, Morris 1:5
2. Worrall, Nielsen, Rose, Wright 1:5 (2:10)
3. Batchelor, Nicholls, Cook, North 3:3 (5:13)
4. Masters, Zengota, Wright, Nielsen 3:3 (8:16)
5. Fricke, Worrall, Howarth, Rose 1:5 (9:21)
6. North, Zengota, Zagar, Nicholls 1:5 (14:22)
7. Cook, Masters, Batchelor, Morris 1:5 (15:27)
8. Zengota, Fricke, Worrall, Wright 3:3 (18:30)
9. Masters, Howarth (4!), Nielsen, Rose 4:4 (22:34)
10. North, Fricke, Zagar, Batchelor 3:3 (25:37)
11. Morris, Nicholls, Cook, Howarth. 3:3 (28:40)
12. Worrall, Nielsen, Wright, Rose (w/u) 1:5 (29:45)
13. Zagar, Nicholls, Morris, Batchelor (d4) 1:5 (30:50)
14. North, Cook, Zengota, Masters 4:2 (34:52)
15. Zengota, North, Fricke, Cook 5:1 (39:53)

Za SportoweFakty.pl

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
  • M
    P
    +/-
  • 1.
    PGG ROW Rybnik
    12
    22
    110
  • 2.
    Arged Malesa TŻ Ostrovia
    12
    18
    -8
  • 3.
    Car Gwarant Start Gniezno
    12
    17
    6
  • 4.
    Unia Tarnów
    12
    17
    16
  • 5.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    12
    13
    -32
  • 6.
    Lokomotiv Daugavpils
    12
    11
    -43
  • 7.
    Orzeł Łódź
    12
    7
    -49