K. S. ROW Rybnik
Fot. Arkadiusz Siwek

Komentarze po środowym meczu z Ostrovią

25 czerwca 2015 3

Adam Giernalczyk (kierownik MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovii): Wynik 60:30 mówi sam za siebie. Nie ma co ukrywać, że gospodarze byli bardzo dobrze spasowani z tym torem. Dwoma zawodnika meczu nie da się wygrać. Po upadku, Michał Szczepaniak nie czuł się najlepiej. Mateuszowi Szczepaniakowi zatarł się silnik, a druga jednostka nie chodziło tak jak powinna, przez co trochę punktów nam pouciekało. Nie da się jednak ukryć, że drużyna gospodarzy była lepsza. Gratuluję zwycięstwa, a my jedziemy dalej.

Rune Holta (zawodnik MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovii): Przy upadku po prostu wpadłem w dziurę, którą nie zauważyłem, kiedy wchodziłem w łuk, ale za to było można było ją łatwo zobaczyć po tym zdarzeniu. Po wjechaniu w wyrwę zleciałem z motocykla i straciłem 3 punkty. Ten tor jest trudniejszy od tego, który był jeszcze kilka lat temu. 

Jan Grabowski (trener ŻKS-u ROW Rybnik): Oczywiście cieszymy się z kolejnego wysokiego zwycięstwa szczególnie, że wygraliśmy z pretendentem do awansu. Wszyscy nasi zawodnicy pojechali bardzo dobrze, młodzieżowcy zrobili swoje. W niedzielę czeka nas spotkanie z Bydgoszczą i po tym meczu będziemy wiedzieć więcej z którego miejsca przystąpimy do Play-Offów.

Sebastian Ułamek (zawodnik ŻKS-u ROW Rybnik): Mecz był dla nas bardzo ważny, gdyż jest to runda rewanżowa i walka o bonusy. Tym bardziej, że my przegraliśmy w Ostrowie siedmioma punktami. Założeniem na ten mecz było zwycięstwo i zabrać ze sobą punkt bonusy, by mocniej utrzymać się na swojej pozycji.

 

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  12
  22
  110
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  12
  18
  -8
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  12
  17
  6
 • 4.
  Unia Tarnów
  12
  17
  16
 • 5.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  12
  13
  -32
 • 6.
  Lokomotiv Daugavpils
  12
  11
  -43
 • 7.
  Orzeł Łódź
  12
  7
  -49